Курси іноземних мов

У нас усі заняття проходять за індивідуальними авторськими програмами. Ви навчитеся розмовляти іноземною мовою у затишній атмосфері.

Додаткові послуги

Бюро перекладів надає ряд додаткових послуг, які тим чи іншим чином пов’язані з перекладацькою діяльністю.

Письмовий переклад

Письмовий переклад текстів різноманітної тематики та найліпше співвідношення ціна-якість.

Усний переклад

Якісний усний переклад на різноманітних заходах не лише у Києві, але й по всій Україні та за кордоном.

Перекладацькі послуги у 5 хв. від Вокзалу (м. Вокзальна) та м. Лук'янівська.

Територіально ми знаходимося у Солом'янському районі, але замовити переклад Ви можете з будь-якої точки світу.

Наша команда висококваліфікованих та доброзичливих перекладачів завжди готова Вам допомогти.

Процес перекладу

Досвідчена команда бюро перекладів Glebov гарантує точний переклад на найвищому рівні, за вигідною ціною. Ми виконуємо переклад електронних та друкованих документів різним мовами.

У центрі перекладів Glebov ми з гордістю заявляємо, що були першою сімейною компанією, яку заснували спадкові перекладачі, що ведуть свій родовід з 17 століття. Наша давня сімейна історія підтверджує високу якість наших послуг. Зверніться до нас сьогодні, для оцінки ціни перекладу або для обговорення розвитку вашого бізнесу.

В останні роки концепція ринку перекладів зазнала значних змін: бурхливе зростання текстів контент-маркетингу, орієнтованих на SEO, вимагає додаткових ноу-хау, не кажучи вже про роботу онлайн в зв'язку з COVID 19.

Ще одна вимога сучасності - це здатність бути багатопрофільним перекладацьким агентством, що працює у всіх областях (технічний і науковий переклад, юридичний і фінансовий переклад, локалізація програмного забезпечення і додатків, фармацевтичний і медичний переклад, літературний і культурний переклад, переклад для SEO і електронний переказ, e- Commerce та ін.) при збереженні обмеженого бюджету і термінів.

Нарешті, інноваційне бюро перекладів також має бути мультидисциплінарним і постійно вчитися працювати з кращими програмними технологіями. Дуже важливо мати можливість обробляти всі типи мультимедіа, починаючи від програмного забезпечення DTP, такого як InDesign, Autocad, FrameMaker, Illustrator, Coreldraw, до платформ CMS, таких як Prestatshop, Magento, WooCommerce (розширення WordPress), Drupal, не кажучи вже про додаткове ПО для титрування і редагування відео, наприклад Premiere, After Effects.

Команда бюро перекладів Glebov передбачала такий розвиток і пропонує багатопрофільний і багатий лінгвістичний досвід. Наша мобілізація сильна, і наша команда діє добровільно, тому що наша стратегія - пропонувати клієнтам конкурентну перевагу, яке дозволить їм отримувати вигоду з передових глобальних комунікацій. Це конкурентна перевага - наша експертиза.

Бюро перекладів Glebov працює з замовниками по всьому світу (3600 клієнтів в 30 країнах), а наш бізнес (польові знання) і галузевий досвід (перекладачі по секторам діяльності) надають нам творчу та інноваційну силу; ця динаміка продуктивності і досконалості знаходить все своє вираження і цінність в задоволенні потреб наших престижних клієнтів.

Ми запрошуємо вас познайомитися з ланцюжком роботи із замовленням в наш офіс або онлайн: лінгвістичні консультації, створення і переклад вашого контент-маркетингу, переклади з орієнтацією на SEO, всі типи перекладацьких проектів, інтеграція, субтитри і дублювання і багато іншого. Ми завжди раді задовольнити запити наших клієнтів.

 

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...