Курси іноземних мов

У нас усі заняття проходять за індивідуальними авторськими програмами. Ви навчитеся розмовляти іноземною мовою у затишній атмосфері.

Додаткові послуги

Бюро перекладів надає ряд додаткових послуг, які тим чи іншим чином пов’язані з перекладацькою діяльністю.

Письмовий переклад

Письмовий переклад текстів різноманітної тематики та найліпше співвідношення ціна-якість.

Усний переклад

Якісний усний переклад на різноманітних заходах не лише у Києві, але й по всій Україні та за кордоном.

Бюро перекладів Glebov працює онлайн

Зі спалахом COVID-19 (коронавірус) здоров'я та безпека як перекладацької спільноти, так й суспільства в цілому, дуже хвилюють усіх співробітників бюро перекладів Glebov. Спалах коронавіруса та пандемія - це непередбачувана подія та важкий момент для кожного з нас. Ми налаштовані оптимістично та віримо, що Ви здорові та у безпеці, у Вас вистачає продуктів та необхідних дрібниць.

Ми старанно працюємо, щоб під час карантину, усі наші співробітники були у безпеці, а клієнти отримали належне обслуговування й кожному надали необхідну послугу, незважаючи на COVID-19. У нас є досвід роботи онлайн. Усі замовлення ми виконуємо оперативно та якісно.

Закликаємо Вас зберігати спокій та бути налаштованими оптимістично. Будьте впевнені, що ми завжди раді Вам допомогти.
Вдячні Вам за те, що користуєтеся нашими послугами у такий складний період.

Бажаємо Вам здоров'я.

Перекладацькі послуги у 5 хв. від Вокзалу (м. Вокзальна) та м. Лук'янівська.

Територіально ми знаходимося у Солом'янському районі, але замовити переклад Ви можете з будь-якої точки світу.

Наша команда висококваліфікованих та доброзичливих перекладачів завжди готова Вам допомогти.

Процес перекладу

Досвідчена команда бюро перекладів Glebov гарантує точний переклад на найвищому рівні, за вигідною ціною. Ми виконуємо переклад електронних та друкованих документів різним мовами.

Наша команда досвідчених перекладачів перекладає документи більше ніж 140 мовами, долаючи мовний бар’єр, щоб допомогти вашому бізнесу розвиватися на міжнародному рівні. Ми надаємо спеціалізовані, персоналізовані послуги кожному клієнту, включаючи великі підприємства та невеликі стартапи.

Ми пишаємося тим, що надаємо висококваліфіковані переклади в будь-який термін. Ми ретельно підбираємо наших перекладачів, гарантуючи, що вони мають принаймні три роки досвіду, в окремій галузі спеціалізації. Тому, незалежно від сектора, в якому ви працюєте, ми можемо забезпечити точний переклад ваших матеріалів.

У центрі перекладів Glebov ми з гордістю заявляємо, що були першою сімейною компанією, яку заснували спадкові перекладачі, що ведуть свій родовід з 17 століття. Наша давня сімейна історія підтверджує високу якість наших послуг. Зверніться до нас сьогодні, для оцінки ціни перекладу або для обговорення розвитку вашого бізнесу.

Скільки коштує переклад?

Ми оцінуємо наші переклади на основі необхідних вам послуг, що залежить від того, чи бажаєте ви замовити повний перекладацький пакет для великого проекту або швидкий переклад єдиного документу.

Як і багато українських бюро перекладів, ми розраховуємо нашу тарифну сітку базуючись на сумі перекладу за певну кількість символів, а не за одне слово. Однак для великих проектів ми підбираємо вартість на основі обсягу перекладу, намагаючись зменшити ваші витрати.

Ціна наших перекладацьких послуг також залежить від необхідних мов перекладу. Ми організовуємо мови згідно з системою, де європейські мови, включаючи французьку, італійську, німецьку та іспанську, коштують дешевше, ніж більш складні мови, такі як японська та арабська, вартість роботи з якими більш висока відповідно.

Хоча всі наші переклади є якісними, ми розуміємо, що підприємствам необхідні якомога більш кваліфіковані перекладацькі послуги. Ось чому ми створили підрозділ для спеціалізованих бізнес перекладів. Ми також пропонуємо бюджетні переклади для щоденного ведення бізнесу. Наша середня ціна стандартного перекладу об’єднує чудову якість та справедливу ціну, що ідеально підходить для невеликих компаній. Зв’яжіться з нашою командою сьогодні, для найкращої якості вашого проекту.

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...