Курси іноземних мов

У нас усі заняття проходять за індивідуальними авторськими програмами. Ви навчитеся розмовляти іноземною мовою у затишній атмосфері.

Додаткові послуги

Бюро перекладів надає ряд додаткових послуг, які тим чи іншим чином пов’язані з перекладацькою діяльністю.

Письмовий переклад

Письмовий переклад текстів різноманітної тематики та найліпше співвідношення ціна-якість.

Усний переклад

Якісний усний переклад на різноманітних заходах не лише у Києві, але й по всій Україні та за кордоном.

Бюро перекладів Glebov працює на ринку з 2009 року й довело прийнятність сімейних перекладацьких традицій, яких дотримуються з 17 століття, у сучасному світі бізнесу. Наш невеличкий офіс розташований поблизу м. Вокзальна, що дозволяє оперативно виконувати різноманітні термінові замовлення. Зручна транспортна розв'язка та близькість від центру забезпечують можливість комфортно дістатися до нас будь-яким видом транспорту з будь-якої частини міста, хоча ми й розташовані у Солом'янському районі.

Наш досвід роботи дозволяє нам з впевненістю говорити про можливість надання якісних послуг перекладу. Нашому колективу знайомі задачі та труднощі, з якими стикаються наші клієнти, тому ми приймаємо замовлення на переклад 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Якщо переклад був Вам потрібен ще "на вчора", але дізналися Ви про це тільки сьогодні, то Ви точно звернулися туди, куди треба. Термін здачі та вартість замовлень, які приймаються у вихідні дні, оговорюються індивідуально.

Ми уважно слідкуємо за якістю послуг, що надаються, оскільки лише позитивні відгуки клієнтів гарантують успіх компанії та її процвітання. У бюро перекладів ми завжди уважно ставимося до підбору персоналу та до роботи над серйозними проектами допускаються виключно перекладачі, що пройшли випробувальний термін від 3 місяців роботи. Усі переклади завжди перевіряє кваліфікований редактор зі значним досвідом роботи. Для підвищення якості наданих послуг наші перекладачі будуть вдячні за надання словника термінології або ж зразків перекладів, що були затверджені у компанії.

Для оцінки вартості перекладу Ви завжди можете надіслати нам документацію, переклад якої необхідно зробити. Ви можете бути впевнені у дотриманні конфіденційності та термінів виконання замовлень. Якщо цього вимагають правила Вашої компанії, то ми завжди готові підписати договір про нерозголошення та конфіденційність.

З 2011 року при бюро перекладів Glebov успішно працюють курси іноземних мов. Ми пропонуємо проведення як групових, так й індивідуальних занять. Усі уроки проходять за спеціально розробленими методиками з урахуванням сучасних тенденцій у сфері освіти в цілому, й у сфері вивчення іноземних мов зокрема.

При роботі з нами Ви можете бути впевнені у дотриманні конфіденційності, оскільки усі наші перекладачі підписують договір про нерозголошення та навчені відповідати за кожну букву. У бюро перекладів Glebov ми чудово розуміємо та приймаємо до уваги усі ризики, що пов'язані з документами, які ми перекладаємо. Звертайтеся до бюро перекладів Glebov й наше співробітництво Вас порадує.

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...