Про компанію

Бюро перекладів Glebov працює на ринку перекладацьких послуг України у Києві з 2009 року та було відкрите родиною потомствених перекладачів. Якщо Ви заглянете до архівних документів, та й просто уважно оціните деякі зі сторінок історії, то знайдете наступних перекладачів, що мали прізвище Глебов
Глебов Олександр Іванович (1722-1790)
Глебов Сергій Іванович (1736-1786)
Глебов Дмитро Петрович (1789-1843)
Глебова-Судейкіна Ольга Афанасіївна (1855-1945)
Глебов Юрій Васильович (1963)
Глебова Катерина Юріївна (1985)

Зараз бюро перекладів займається перекладами, апостилізацією та легалізацією, а також курсами іноземних мов. Ми постійно розширюємо перелік наших послуг, слідкуючи за вимогами ринку. Наші клієнти можуть бути впевнені, що при роботі з нами вони отримують якісний переклад у максимально стислі терміни за розумною ціною.

Наші клієнти завжди задоволені рівнем обслуговування у бюро перекладів та оперативністю роботи наших менеджерів. Якісні переклади, які виконано кваліфікованими та дипломованими перекладачами, змушують замовників повертатися до нас знову та знову.
Завжди раді співпраці з Вами.

Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...