Про компанію

Бюро перекладів Glebov працює на ринку перекладацьких послуг України у Києві з 2009 року та було відкрите родиною потомствених перекладачів. Якщо Ви заглянете до архівних документів, та й просто уважно оціните деякі зі сторінок історії, то знайдете наступних перекладачів, що мали прізвище Глебов
Глебов Олександр Іванович (1722-1790)
Глебов Сергій Іванович (1736-1786)
Глебов Дмитро Петрович (1789-1843)
Глебова-Судейкіна Ольга Афанасіївна (1855-1945)
Глебов Юрій Васильович (1963)
Глебова Катерина Юріївна (1985)

Зараз бюро перекладів займається перекладами, апостилізацією та легалізацією, а також курсами іноземних мов. Ми постійно розширюємо перелік наших послуг, слідкуючи за вимогами ринку. Наші клієнти можуть бути впевнені, що при роботі з нами вони отримують якісний переклад у максимально стислі терміни за розумною ціною.

Наші клієнти завжди задоволені рівнем обслуговування у бюро перекладів та оперативністю роботи наших менеджерів. Якісні переклади, які виконано кваліфікованими та дипломованими перекладачами, змушують замовників повертатися до нас знову та знову.
Завжди раді співпраці з Вами.

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...