Шаблон перекладу свідоцтва про шлюб з німецької мови на українську мову

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу свідоцтва про шлюб з німецької мови на українську мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте. Завантажити документ Ви можете за посиланням під зображенням.

Шаблон перекладу свідоцтва про шлюб з німецької мови на українську мову

Завантажити зразок перекладу свідоцтва про шлюб з німецької мови на українську мову.

Якщо Вам необхідний переклад документів з німецької мови - звертайтеся до бюро перекладів Glebov. Ми знаходимося у Києві та надаємо послуги з перекладу та з нотаріального засвідчення. Відправляємо документи у будь-яку точку світу.

На що варто звернути увагу перекладачу-початківцю, при роботі з перекладом документів на українську мову.

  • Завжди уточнюйте наявність написання українською мовою. При перекладі свідоцтва про шлюб з німецької мови як правило мова йде про міжнародний шлюб, коли один з членів подружжя - українець. Тому звичайно є написання імені та прізвища українською мовою. У німецькому свідоцтві про шлюб уточнюється дівоче прізвище дружини. Його написання також варто уточнити у клієнта.
  • Усі штампи та печатки на документі необхідно перекладати в обов'язковому порядку. Переклад починаємо робити із зовнішнього контуру за годинниковою стрілкою.
  • Усі назви міст перевіряйте за картами, особливо, коли мова йде про невеличкі міста та селища. Також зверніть увагу на те, що у члена подружжя, який є громадянином України, буде зазначене місце народження, тобто місто (селище) та країна. Написання селищ також уточнюйте у клієнта. Як правило документами. у яких вже є написання географічних назв, є паспорт громадянина України та свідоцтво про народження.

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua.

Якщо Вас цікавить інформація про німецьку мову, то Ви можете перейти за посиланням та ознайомитися з відповідною статтею.

Якщо у Вас є питання щодо оформлення документів, Ви завжди можете звернутися до наших спеціалістів, які нададуть Вам безкоштовну консультацію.