Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Вакансії

У зв'язку з розширенням діяльності у бюро перекладів йде постійний набір перекладачів основних європейських та рідкісних східних мов. Окрім того ми також шукаємо викладачів для роботи на курсах іноземних мов при бюро перекладів. Особливо актуальні на даний момент вакансії, що перераховані нижче. Якщо Ви не знайшли вакансію, яка Вас цікавить, у переліку нижче, то незважаючи на це можете надіслати нам своє резюме, обов'язково зазначивши у темі листа посаду, на яку Ви претендуєте.  

Перекладач словацької мови

Для виконання перекладів зі словацької мови та їх подальшого нотаріального засвідчення необхідний перекладач словацької мови. Обов'язкові вимоги:  лінгвістична (філологічна) освіта, підтверджена дипломом державного зразка.

Перекладач іспанської мови

Для роботи з юридичними та фінансовими перекладами необхідний перекладач іспанської мови. Обов'язкова вимога - відмінне знання фінансової тематики та наявність лінгвістичної (філологічної) освіти.

Викладач польської мови

Шукаємо викладача польської мови для проведення занять на території школи. Матеріали та плани навчання надаються, розробка та впровадження власних вітаються.
Усний переклад

Послуги кваліфікованих перекладачів для різноманітних заходів.

Курси іноземних мов

Glebov пропонує курси іноземних мов. Можливе проведення групових та індивідуальних занять.

Письмові переклади документів

Переклад документів як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Засвідчення перекладів

Усі переклади, які зробили наші перекладачі, ми можемо засвідчити нашою печаткою або нотаріально.