Вакансії

У зв'язку з розширенням діяльності у бюро перекладів йде постійний набір перекладачів основних європейських та рідкісних східних мов. Окрім того ми також шукаємо викладачів для роботи на курсах іноземних мов при бюро перекладів. Особливо актуальні на даний момент вакансії, що перераховані нижче. Якщо Ви не знайшли вакансію, яка Вас цікавить, у переліку нижче, то незважаючи на це можете надіслати нам своє резюме, обов'язково зазначивши у темі листа посаду, на яку Ви претендуєте.  

Перекладач словацької мови

Для виконання перекладів зі словацької мови та їх подальшого нотаріального засвідчення необхідний перекладач словацької мови. Обов'язкові вимоги:  лінгвістична (філологічна) освіта, підтверджена дипломом державного зразка.

Перекладач іспанської мови

Для роботи з юридичними та фінансовими перекладами необхідний перекладач іспанської мови. Обов'язкова вимога - відмінне знання фінансової тематики та наявність лінгвістичної (філологічної) освіти.

Викладач польської мови

Шукаємо викладача польської мови для проведення занять на території школи. Матеріали та плани навчання надаються, розробка та впровадження власних вітаються.

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...