Курси іноземних мов

Бюро перекладів Glebov пропонує Вам вивчити іноземну мову на спеціальних курсах іноземних мов. Під час навчання використовуються авторські програми та найновіші методики викладання, що дозволяють вивчити мову з використанням ігрових прийомів та асоціативних форм.

Курси іноземних мов Glebov у Києві допоможуть Вам у вивченні англійської, польської, іспанської, словацької, грецької, французької, чеської та німецької у групах чи індивідуально! Якщо у Вас є питання, звертайтеся на курси іноземних мов Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть! Ми завжди раді надати Вам будь-яку інформацію.

Як швидко можна вивчити іноземну мову?

Питання вивчення іноземних мов дуже цікаве, бо однозначної відповіді на нього не існує. Усе буде залежати від значної кількості факторів: ваш поточний рівень володіння мовою, ваша схильність до вивчення іноземних мов, ваше ставлення до процесу навчання та ін. Стандартний курс для проходження одного рівня розрахований на семестр за умови двох занять на тиждень. Але термін навчання може відрізнятися. Наприклад,  спеціальний курс "польська для карти поляка" розраховано на три місяці за умови нульового рівня володіння польською мовою. А ось термін підготовки до спеціальних іспитів на знання іноземної мови (TOEFL, IELTS і т.д.) може складати 8-9 місяців в залежності від інтенсивності занять та рівня підготовки.

Чи видаєте Ви сертифікати або інші документи, що підтверджують завершення навчання на курсах іноземних мов?
Після завершення навчання усі наші учні отримують сертифікати, де вказано рівень, якого досяг слухач курсів. У сертифікаті перераховані вміння учня та надається розшифровка усіх рівнів. Сертифікат видається англійською та українською мовами, що дозволяє використовувати даний документ закордоном.

Чи є у Вас заняття з носієм мови?
Ми пропонуємо заняття з носієм мови за індивідуальним запитом. У занять з носієм мови є ряд переваг та ряд недоліків. Перш за все, Ви повинні розуміти, що для того, аби розпочати навчання з носієм у Вас мають бути хоча б базові знання іноземної мови. Фактично носій мови зможе Вам допомогти лише з вимовою та з вивченням яких-небудь стандартних шаблонних виразів. Це будуть поверхневі та обмежені у застосуванні знання з іноземної мови. Ми наполегливо рекомендуємо розпочати вивчення іноземних мов в російсько/україномовним викладачем та продовжити це вивчення з носієм мови, відвідуючи розмовні клуби, дивлячись фільми та слухаючи програми іноземною мовою. Також ми пропонуємо вивчення мови закордоном, напряму у середовищі. Як показує практика такий підхід є більш ефективним.

За якими програмами та методиками проходить навчання на курсах іноземних мов?
Під час вивчення іноземних мов використовують комплексний сучасний підхід до вивчення мови, який дозволяє засвоїти граматичні навички та запам'ятати граматичні структури.

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...