Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Ми працюємо, аби Вас розуміли

Курси іспанської мови

Курси іспанської мови при бюро перекладів Glebov пропонують вивчення іспанської мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком.

Курси іспанської мови при бюро перекладів Glebov у Києві пропонують вивчення іспанської мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком. Якщо у Вас є питання, звертайтеся на курси іноземних мов Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть! Ми завжди раді надати Вам будь-яку інформацію.

Давно мрієте вивчити іспанську мову, щоб відвідати паелью у місцевому ресторані та побачити запальний танець фламенко? Ви звернулися саме туди, куди треба - курси іспанської мови при бюро перекладів Glebov: індивідуальні заняття, групові заняття (групи від 2 до 6 чоловік) та корпоративне навчання.

На курсах іспанської Ви не просто познайомитеся з граматичною будовою мови, відпрацюєте розмовні навички та розвинете аудіосприйняття іспанської мови, але й поринете в іспанську культуру та традиції з головою під час ігор, обговорень та дискусій. Також під час уроків іспанської мови Ви познайомитеся з культурою та традиціями такої казкової країни як Іспанія. Переваги вивчення іспанської мови у нас:

 

Наші талановиті та досвідчені викладачі іспанської мови використовують нові методи викладання, що дозволяють зробити навіть вивчення граматики захоплюючим та легким. Завдяки тому, що розмір груп досить невеликий ми можемо забезпечити індивідуальний підхід навіть під час групових занять. Усі програми розробляють індивідуально для групи.

Розпочавши вивчення іспанської мови в нас Ви зрозумієте, що Іспанія - це країна контрастів: вдень вона завмирає для сієсти, а в ночі починається справжнє життя. Це батьківщина кориди й наші курси надають Вам можливість кинути квіти до ніг тореадора. Адже ні для кого не секрет, що відвідування країни стає набагато приємнішим та більш запам'ятовується, якщо Ви знаєте мову мешканців цієї країни.
Іспанською мовою розмовляють не лише в Іспанії, але і у Мексиці, Колумбії, Аргентині, США та в багатьох інших країнах, де цю мову визнано державною, де вона отримала офіційний статус або ж за нею закріпився статус другої мови серед людей з вищою освітою. Крім того, іспанську мову визнано офіційною мовою Організації Об'єднаних Націй, Європейського союзу, Африканського союзу та Організації Африканських держав. Знання іспанської мови відкриває Вам нові горизонти. Лише від Вас залежить наскільки швидко Ви досягнете бажаних результатів, але наші викладачі зроблять усе можливе, аби Ви швидше змогли спілкуватися іспанською мовою хоча б на базовому рівні.

Для отримання більш детальної інформації відносно тривалості та вартості навчання просимо Вас звертатися до наших менеджерів, що завжди раді відповісти на усі Ваші запитання.

Курс англійської мови

На індивідуальних та групових заняттях з англійської мови Ви вивчите усе, що Вам необхідно.

Курси грецької мови

Плануєте поїздку до Греції - познайомтесь з грецькою мовою, щоб почувати себе комфортно. Вивчайте грецьку мову на наших курсах.

Курси іспанської мови

Уроки іспанської мови дозволяють швидко вивчити мову, ми пропонуємо індивідуальні або групові програми вивчення іспанської.

Курси італійської мови

Уроки італійської у групі чи індивідуально у кваліфікованих викладачів зроблять вивчення ефективним, захоплюючим та цікавим.

Курси німецької мови

Вчити німецьку мову у дружній атмосфері у кваліфікованих викладачів у групі чи індивідуально можна у нас на курсах.

Курси польської мови

УВчити польську мову для навчання чи роботи за кордоном на курсах при бюро перекладів – гарантія вашого успіху.

Польська для карти поляка

Курс польська для карти поляка підготує Вас до проходження співбесіди з консулом, ознайомить з польськими традиціями та культурою.

Курси словацької мови

Вивчення словацької мови у групі чи на індивідуальних заняттях за спеціальними програмами, уроки словацької у зручний для Вас час.

Курси французької мови

Вивчити французьку мову у міні-групі або на індивідуальних заняттях за зручним для Вас графіком з кваліфікованими викладачами.

Курси чеської мови

Уроки чеської мови у професійному та дружньому колективі у зручний час: можливі індивідуальні та групові заняття.