Курси іспанської мови

Давно мрієте вивчити іспанську мову, щоб відвідати паелью у місцевому ресторані та побачити запальний танець фламенко? Ви звернулися саме туди, куди треба - курси іспанської мови при бюро перекладів Glebov: індивідуальні заняття, групові заняття (групи від 2 до 6 чоловік) та корпоративне навчання.

На курсах іспанської Ви не просто познайомитеся з граматичною будовою мови, відпрацюєте розмовні навички та розвинете аудіосприйняття іспанської мови, але й поринете в іспанську культуру та традиції з головою під час ігор, обговорень та дискусій. Також під час уроків іспанської мови Ви познайомитеся з культурою та традиціями такої казкової країни як Іспанія. Переваги вивчення іспанської мови у нас:

  • невеликі групи (до 6 чоловік)
  • індивідуальні навчальні програми
  • дружній колектив
  • заняття у зручний для Вас час

 

Наші талановиті та досвідчені викладачі іспанської мови використовують нові методи викладання, що дозволяють зробити навіть вивчення граматики захоплюючим та легким. Завдяки тому, що розмір груп досить невеликий ми можемо забезпечити індивідуальний підхід навіть під час групових занять. Усі програми розробляють індивідуально для групи.

Розпочавши вивчення іспанської мови в нас Ви зрозумієте, що Іспанія - це країна контрастів: вдень вона завмирає для сієсти, а в ночі починається справжнє життя. Це батьківщина кориди й наші курси надають Вам можливість кинути квіти до ніг тореадора. Адже ні для кого не секрет, що відвідування країни стає набагато приємнішим та більш запам'ятовується, якщо Ви знаєте мову мешканців цієї країни.
Іспанською мовою розмовляють не лише в Іспанії, але і у Мексиці, Колумбії, Аргентині, США та в багатьох інших країнах, де цю мову визнано державною, де вона отримала офіційний статус або ж за нею закріпився статус другої мови серед людей з вищою освітою. Крім того, іспанську мову визнано офіційною мовою Організації Об'єднаних Націй, Європейського союзу, Африканського союзу та Організації Африканських держав. Знання іспанської мови відкриває Вам нові горизонти. Лише від Вас залежить наскільки швидко Ви досягнете бажаних результатів, але наші викладачі зроблять усе можливе, аби Ви швидше змогли спілкуватися іспанською мовою хоча б на базовому рівні.

Для отримання більш детальної інформації відносно тривалості та вартості навчання просимо Вас звертатися до наших менеджерів, що завжди раді відповісти на усі Ваші запитання.

Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...