Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Ми працюємо, аби Вас розуміли

Курси французької мови

Курси французької мови при бюро перекладів Glebov пропонують вивчення французької мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком.

Курси французької мови при бюро перекладів Glebov у Києві пропонують вивчення французької мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком. Якщо у Вас є питання, звертайтеся на курси іноземних мов Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть! Ми завжди раді надати Вам будь-яку інформацію.

Вивчити французьку мову Вам допоможуть наші спеціалісти, з якими Ви зможете займатися на групових заняттях або ж на індивідуальних уроках. Заняття проходять відповідно до погодженого графіку у зручний для Вас час. Групи від двох до шести чоловік.

Наші викладачі французької мови використовують аудіо та відео матеріали, аби полегшити процес засвоєння матеріалу, починаючи з алфавіту та закінчуючи проведенням переговорів з діловими партнерами. Перше заняття з викладачем французької мови - вступне та його основна мета визначити Ваш рівень знань французької мови, а також мету вивчення мови. Й не має значення - ви лише починаєте вивчати французьку мову або ж намагаєтеся відновити свої знання після довгої перерви - наші викладачі розроблять спеціально для Вас програму навчання. При цьому вони врахують не лише Ваші побажання, але й рівень володіння мовою й способи сприйняття інформації, що є для Вас оптимальними.

Усі уроки французької мови розраховано таким чином, аби оптимізувати подачу матеріалу та покрити основні напрямки: граматика, словниковий запас, вимова, письмо та читання. Під час уроків розігруються діалоги та виконуються вправи, напрямлені на розвиток навичок говоріння та розуміння іноземної мови. Під час навчання Ви не лише вивчите мову, але й познайомитеся з культурою країни.

Викладання французької мови ведеться за найновішими підручниками та методиками, що отримали міжнародне визнання. Багата бібліотека учбової літератури французькою мовою дозволить задовольнити будь-які запити та побажання. Обираючи навчання на курсах французької мови Glebov Ви отримаєте чудову можливість поринути у світ Франції. Не забувайте, що французькою мовою розмовляють не лише у Франції, але й у Канаді, Тунісі, Марокко та в багатьох інших країнах. Саме тому знання французької мови допоможе Вам не лише у прогулянках по Парижу, але й згодиться на пляжі або у готелі у країнах спекотного африканського континенту.

Для того аби отримати більш детальну інформацію про курси французької мови, вартість навчання та графік занять ми просимо Вас зв'язатися з нашим менеджером за телефонами, що вказані у контактах.

Курс англійської мови

На індивідуальних та групових заняттях з англійської мови Ви вивчите усе, що Вам необхідно.

Курси грецької мови

Плануєте поїздку до Греції - познайомтесь з грецькою мовою, щоб почувати себе комфортно. Вивчайте грецьку мову на наших курсах.

Курси іспанської мови

Уроки іспанської мови дозволяють швидко вивчити мову, ми пропонуємо індивідуальні або групові програми вивчення іспанської.

Курси італійської мови

Уроки італійської у групі чи індивідуально у кваліфікованих викладачів зроблять вивчення ефективним, захоплюючим та цікавим.

Курси німецької мови

Вчити німецьку мову у дружній атмосфері у кваліфікованих викладачів у групі чи індивідуально можна у нас на курсах.

Курси польської мови

УВчити польську мову для навчання чи роботи за кордоном на курсах при бюро перекладів – гарантія вашого успіху.

Польська для карти поляка

Курс польська для карти поляка підготує Вас до проходження співбесіди з консулом, ознайомить з польськими традиціями та культурою.

Курси словацької мови

Вивчення словацької мови у групі чи на індивідуальних заняттях за спеціальними програмами, уроки словацької у зручний для Вас час.

Курси французької мови

Вивчити французьку мову у міні-групі або на індивідуальних заняттях за зручним для Вас графіком з кваліфікованими викладачами.

Курси чеської мови

Уроки чеської мови у професійному та дружньому колективі у зручний час: можливі індивідуальні та групові заняття.