Курси німецької мови

Курси німецької мови при бюро перекладів Glebov пропонують вивчення німецької мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком.

Курси німецької мови при бюро перекладів Glebov у Києві пропонують вивчення німецької мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком. Якщо у Вас є питання, звертайтеся на курси іноземних мов Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть! Ми завжди раді надати Вам будь-яку інформацію.

Бюро перекладів Glebov пропонує навчання на курсах німецької мови. Варіанти вивчення німецької мови: заняття у міні групах (2-6) чоловік, індивідуальні заняття та корпоративне навчання. Навчання відбувається у час, зручний для замовника.

Колектив кваліфікованих та талановитих викладачів гарантує складання індивідуальних програм, під час яких Ви вивчите граматику, розширите словниковий запас та поліпшите сприйняття іноземної мови на слух.  Обираючи курси німецької мови при бюро перекладів Glebov Ви:

  • потрапляєте у дружній колектив професіоналів своєї справи
  • отримуєте можливість продовжити вивчення мови закордоном
  • гарантовано вивчите мову чи хоча б оволодієте основними мовними навичками у найкоротшій термін

Якщо Ви вирішили вчити німецьку мову, то повинні розуміти, що основну рису німців - пунктуальність та точність треба застосовувати й до вивчення мови. Не запізнюйтесь на заняття, виховайте у собі звичку робити домашнє завдання заздалегідь й не відкладайте "на потім" необхідність вивчити нові слова на наступний урок німецької мови.

Після занять на наших курсах німецької мови навіть під час звичайного знайомства Ви не будете обмежуватися стандартними фразами типу "пан" чи "пані", а зможете віртуозно вести бесіду, запитавши у своїх нових знайомих про їх улюблені фільми, музику, місця відпочинку ну і звичайно попросите пораду відносно того, куди піти й що подивитися у Німеччині.

Завдяки міні-розмовнику німецької мови, який Ви складете зі своїм викладачем, Ви будете вільно себе почувати у будь-якій ситуації: у ресторані, на пляжі, у готелі, а також на екскурсії чи ц магазині. Після занять з нашими кваліфікованими викладачами німецької мови Ви зможете розділити та зрозуміти ті веселощі та той гарний настрій, що живе у німецьких пивних у будь-який час. Вивчення німецької мови нероздільно пов'язане з вивченням культури, тому Ви відчуєте та проникнетесь настроєм Октоберфеста, порозмовляєте про музику Баха та Бетховена або ж про Рамштайн та Скорпіонс.

Окрім розмовних навичок на наших курсах Ви отримаєте граматичні навички та навчитеся підбирати слова та значення в залежності від контексту та ситуації. Для отримання більш детальної інформації про вартість занять чи курсів звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, що вказані у контактах.

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...