Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Ми працюємо, аби Вас розуміли

Курси грецької мови

Курси грецької мови при бюро перекладів Glebov пропонують вивчення грецької мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком.

Курси грецької мови при бюро перекладів Glebov у Києві пропонують вивчення грецької мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком. Якщо у Вас є питання, звертайтеся на курси іноземних мов Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть! Ми завжди раді надати Вам будь-яку інформацію.

Вивчати грецьку мову на групових чи індивідуальних заняттях Вам допоможуть кваліфіковані викладачі та курси грецької мови при бюро перекладів Glebov. Ви й не помітите, як вже після першого заняття з грецької мови почнете розмовляти, хоча б з використанням елементарних фраз.

Усі заняття проходять у зручний для Вас час, який попередньо узгоджується з менеджером та викладачем грецької мови. Групи - від двох до шести чоловік. Перше заняття - безкоштовне та носить ознайомлювальний характер, щоб у подальшому викладач міг скласти учбову програму з грецької мови з урахуванням усіх Ваших побажань. Переваги, що гарантують результативне вивчення грецької мови на наших курсах:


Вивчення грецької мови у бюро перекладів Glebov допоможе Вас з головою пірнути у культуру Греції та зрозуміти мову, якою розмовляли давні герої Ахіл та Одісей; мову, якою писали свої праці Архімед та Гомер; мову, якою розмовляли боги війни та любові. При викладанні грецької мови ми використовуємо новітні методики, що дозволяють розвивати навички говоріння, читання та знання граматики.

На уроках грецької мови часто розігрують сценки з реального життя, що дозволяє у майбутньому більш вільно спілкуватися у повсякденних ситуаціях. Ви можете вивчити грецьку мову для відвідування Греції, аби відчувати себе більш комфортно під час туристичних подорожей, або для того, аби читати грецькі книжки в оригіналі - мету вивчення грецької мови необхідно озвучити викладачу під час першого заняття.  Це дасть можливість прописати програму більш детально саме під Вас. Ви зможете вільно робити покупки у магазинах, будете орієнтуватися у місті та зможете використовувати громадський транспорт.

Можливі заняття з грецької мови для ділового спілкування. Після занять Ви зможете спілкуватися з діловими партнерами, зрозумієте принцип укладання договорів грецькою мовою, засвоїте навички ділового листування та телефонних переговорів, навчитеся правильно поводитися на зустрічі з діловим партнером з Греції.

Для того, аби призначити перше пробне заняття зв'яжіться з нашими менеджерами. У них Ви можете отримати додаткову інформацію що до процесу навчання, тривалості та вартості занять.
 

Курс англійської мови

На індивідуальних та групових заняттях з англійської мови Ви вивчите усе, що Вам необхідно.

Курси грецької мови

Плануєте поїздку до Греції - познайомтесь з грецькою мовою, щоб почувати себе комфортно. Вивчайте грецьку мову на наших курсах.

Курси іспанської мови

Уроки іспанської мови дозволяють швидко вивчити мову, ми пропонуємо індивідуальні або групові програми вивчення іспанської.

Курси італійської мови

Уроки італійської у групі чи індивідуально у кваліфікованих викладачів зроблять вивчення ефективним, захоплюючим та цікавим.

Курси німецької мови

Вчити німецьку мову у дружній атмосфері у кваліфікованих викладачів у групі чи індивідуально можна у нас на курсах.

Курси польської мови

УВчити польську мову для навчання чи роботи за кордоном на курсах при бюро перекладів – гарантія вашого успіху.

Польська для карти поляка

Курс польська для карти поляка підготує Вас до проходження співбесіди з консулом, ознайомить з польськими традиціями та культурою.

Курси словацької мови

Вивчення словацької мови у групі чи на індивідуальних заняттях за спеціальними програмами, уроки словацької у зручний для Вас час.

Курси французької мови

Вивчити французьку мову у міні-групі або на індивідуальних заняттях за зручним для Вас графіком з кваліфікованими викладачами.

Курси чеської мови

Уроки чеської мови у професійному та дружньому колективі у зручний час: можливі індивідуальні та групові заняття.