Курси грецької мови

Курси грецької мови при бюро перекладів Glebov пропонують вивчення грецької мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком.

Курси грецької мови при бюро перекладів Glebov у Києві пропонують вивчення грецької мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком. Якщо у Вас є питання, звертайтеся на курси іноземних мов Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть! Ми завжди раді надати Вам будь-яку інформацію.

Вивчати грецьку мову на групових чи індивідуальних заняттях Вам допоможуть кваліфіковані викладачі та курси грецької мови при бюро перекладів Glebov. Ви й не помітите, як вже після першого заняття з грецької мови почнете розмовляти, хоча б з використанням елементарних фраз.

Усі заняття проходять у зручний для Вас час, який попередньо узгоджується з менеджером та викладачем грецької мови. Групи - від двох до шести чоловік. Перше заняття - безкоштовне та носить ознайомлювальний характер, щоб у подальшому викладач міг скласти учбову програму з грецької мови з урахуванням усіх Ваших побажань. Переваги, що гарантують результативне вивчення грецької мови на наших курсах:

  • невеликі учбові групи
  • індивідуальний підхід до кожного учня
  • висококваліфіковані викладачі, що вчилися в університетах Греції
  • дружелюбна та доброзичлива учбова атмосфера


Вивчення грецької мови у бюро перекладів Glebov допоможе Вас з головою пірнути у культуру Греції та зрозуміти мову, якою розмовляли давні герої Ахіл та Одісей; мову, якою писали свої праці Архімед та Гомер; мову, якою розмовляли боги війни та любові. При викладанні грецької мови ми використовуємо новітні методики, що дозволяють розвивати навички говоріння, читання та знання граматики.

На уроках грецької мови часто розігрують сценки з реального життя, що дозволяє у майбутньому більш вільно спілкуватися у повсякденних ситуаціях. Ви можете вивчити грецьку мову для відвідування Греції, аби відчувати себе більш комфортно під час туристичних подорожей, або для того, аби читати грецькі книжки в оригіналі - мету вивчення грецької мови необхідно озвучити викладачу під час першого заняття.  Це дасть можливість прописати програму більш детально саме під Вас. Ви зможете вільно робити покупки у магазинах, будете орієнтуватися у місті та зможете використовувати громадський транспорт.

Можливі заняття з грецької мови для ділового спілкування. Після занять Ви зможете спілкуватися з діловими партнерами, зрозумієте принцип укладання договорів грецькою мовою, засвоїте навички ділового листування та телефонних переговорів, навчитеся правильно поводитися на зустрічі з діловим партнером з Греції.

Для того, аби призначити перше пробне заняття зв'яжіться з нашими менеджерами. У них Ви можете отримати додаткову інформацію що до процесу навчання, тривалості та вартості занять.
 

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...