Курси польської мови

Курси польської мови при бюро перекладів Glebov пропонують вивчення польської мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком.

Курси польської мови при бюро перекладів Glebov у Києві пропонують вивчення польської мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком. Якщо у Вас є питання, звертайтеся на курси іноземних мов Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть! Ми завжди раді надати Вам будь-яку інформацію.

Вивчення польської мови у міні групах та на індивідуальних заняттях пропонує бюро перекладів Glebov. Уроки польської мови проходять у зручний для Вас час у дружній атмосфері та у приємному оточенні під контролем строгого та кваліфікованого викладача.

Вивчення польської мови побудовано на програмі, що враховує актуальну для Вас тематику та різноманітні типові ситуації, з якими Ви можете стикнутися під час відвідування іншої країни або під час роботи з колегами з Польщі.  Успіх у вивченні польської мови забезпечується за рахунок продуманого та структурованого відбору мовного та мовленнєвого матеріалу. За кожною ситуацією викладач дає детальні коментарі. Навчальний процес побудовано відповідно до сучасних концепцій вивчення польської мови.

Після того як Ви закінчите курси польської мови Ви навчитеся грамотно розмовляти, правильно читати та зможете вільно сприймати польську мову на слух. Викладач приділяє багато часу поясненню граматичного та лекчисного матеріалу. Окрім того процес вивчення польської мови передбачає тренувальні вправи, щоб сконцентрувати Ваші зусилля та час на практиці спілкування та видпрацювання навичок усного мовлення. Навчаннч передбачає суміщення приємного з корисним й урок польської мови передбачає ознайомлення з жартами, рішення загадок, кросвордів та головоломок - й це все на польській мові. Такий підхід дозволяє учням краще вивчити мовні кліше та вирази польської мови, а також дає можливість засвоїти граматичні нюанси.

Обираючи курси польської мови при бюро перекладів Glebov Ви:

  • гарантовано досягнете успіху у вивченні польської мови
  • потрапляєте у дружній колектив професіоналів своєї справи
  • засвоїте граматичний та лексичний мінімум польської мови.


Якщо Ви обрали індивідуальні заняття з польської мови, то час проведення занять буде погоджено в індивідуальному порядку та заняття будуть проходити у зручний для Вас час. При групових та при індивідуальних заняттях викладач намагається сконцентрувати тренувальні вправи на практиці спілкування, що у подальшому полегшить використання отриманих умінь та навичок у повсякденному спілкуванні.

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...