Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Ми працюємо, аби Вас розуміли

Курси польської мови

Курси польської мови при бюро перекладів Glebov пропонують вивчення польської мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком.

Курси польської мови при бюро перекладів Glebov у Києві пропонують вивчення польської мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком. Якщо у Вас є питання, звертайтеся на курси іноземних мов Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть! Ми завжди раді надати Вам будь-яку інформацію.

Вивчення польської мови у міні групах та на індивідуальних заняттях пропонує бюро перекладів Glebov. Уроки польської мови проходять у зручний для Вас час у дружній атмосфері та у приємному оточенні під контролем строгого та кваліфікованого викладача.

Вивчення польської мови побудовано на програмі, що враховує актуальну для Вас тематику та різноманітні типові ситуації, з якими Ви можете стикнутися під час відвідування іншої країни або під час роботи з колегами з Польщі.  Успіх у вивченні польської мови забезпечується за рахунок продуманого та структурованого відбору мовного та мовленнєвого матеріалу. За кожною ситуацією викладач дає детальні коментарі. Навчальний процес побудовано відповідно до сучасних концепцій вивчення польської мови.

Після того як Ви закінчите курси польської мови Ви навчитеся грамотно розмовляти, правильно читати та зможете вільно сприймати польську мову на слух. Викладач приділяє багато часу поясненню граматичного та лекчисного матеріалу. Окрім того процес вивчення польської мови передбачає тренувальні вправи, щоб сконцентрувати Ваші зусилля та час на практиці спілкування та видпрацювання навичок усного мовлення. Навчаннч передбачає суміщення приємного з корисним й урок польської мови передбачає ознайомлення з жартами, рішення загадок, кросвордів та головоломок - й це все на польській мові. Такий підхід дозволяє учням краще вивчити мовні кліше та вирази польської мови, а також дає можливість засвоїти граматичні нюанси.

Обираючи курси польської мови при бюро перекладів Glebov Ви:


Якщо Ви обрали індивідуальні заняття з польської мови, то час проведення занять буде погоджено в індивідуальному порядку та заняття будуть проходити у зручний для Вас час. При групових та при індивідуальних заняттях викладач намагається сконцентрувати тренувальні вправи на практиці спілкування, що у подальшому полегшить використання отриманих умінь та навичок у повсякденному спілкуванні.

Курс англійської мови

На індивідуальних та групових заняттях з англійської мови Ви вивчите усе, що Вам необхідно.

Курси грецької мови

Плануєте поїздку до Греції - познайомтесь з грецькою мовою, щоб почувати себе комфортно. Вивчайте грецьку мову на наших курсах.

Курси іспанської мови

Уроки іспанської мови дозволяють швидко вивчити мову, ми пропонуємо індивідуальні або групові програми вивчення іспанської.

Курси італійської мови

Уроки італійської у групі чи індивідуально у кваліфікованих викладачів зроблять вивчення ефективним, захоплюючим та цікавим.

Курси німецької мови

Вчити німецьку мову у дружній атмосфері у кваліфікованих викладачів у групі чи індивідуально можна у нас на курсах.

Курси польської мови

УВчити польську мову для навчання чи роботи за кордоном на курсах при бюро перекладів – гарантія вашого успіху.

Польська для карти поляка

Курс польська для карти поляка підготує Вас до проходження співбесіди з консулом, ознайомить з польськими традиціями та культурою.

Курси словацької мови

Вивчення словацької мови у групі чи на індивідуальних заняттях за спеціальними програмами, уроки словацької у зручний для Вас час.

Курси французької мови

Вивчити французьку мову у міні-групі або на індивідуальних заняттях за зручним для Вас графіком з кваліфікованими викладачами.

Курси чеської мови

Уроки чеської мови у професійному та дружньому колективі у зручний час: можливі індивідуальні та групові заняття.