Курси італійської мови

Курси італійської мови допоможуть Вам відчути повноту смаку Dolce Vita, солодкого життя, бо тут Ви зможете вивчити мову Леонардо да Вінчі - італійську мову. Уроки італійської мови проходять у групах (від двох чоловік) або індивідуально. Учні (група) обирають час занять самостійно - у зручний для Вас час.

Обираючи курси італійської мови при бюро перекладів Glebov Ви стаєте частиною нашої дружньої команди, у якій працюють кваліфіковані та талановиті викладачі. Перше заняття проходить безкоштовно і носить інформаційно-організаційний характер. Основна мета цього заняття - ознайомитися з метою вивчення італійської мови. Це допоможе викладачу більш якісно скласти програму навчання групи чи індивідуального замовника.

Програму вивчення італійської мови побудовано таким чином, щоб у першу чергу покрити базові граматичні питання та дати учням можливість вільно спілкуватися на побутовому рівні. Окрім того Ви зможете відчути дух Італії та ознайомитеся з шумною та експансивною культурою італійців, що можуть випити десяток чашок еспрессо за день, бояться зглазу та обожнюють зменьшувано-ласкаві  імена, коли говорять про дітей, та віддають перевагу найвищим формам, коли говорять про жінок та дітей.

У чому принадність вивчення італійської мови? У можливості вільно відчувати себе на вулицях Риму, пробігтися магазинами Мілану та проїхатися Венецією, зазирнувши на острів Мурано. Знаючи італійську мову ви зможете комфортно відчувати себе під час туристичних поїздок або ж в ході самостійних поїздок по країні. На наших заняттях Ви засвоїте поведінку у базових мовних ситуаціях: у магазині, в готелі, на пошті, у ресторані і т.п.

Вивчення італійської мови також допоможе у бізнесі - Ви зможете напряму спілкуватися зі своїми діловими партнерами, що будуть Вас цінити, якщо Ви будете розмовляти їхньою мовою. Ви дізнаєтеся про тонкощі ведення переговорів в Італії, зможете складати листи та договори  італійською мовою та проведете екскурсію по своєму офісу під час візиту свого ділового партнера. Аби отримати більш детальну інформацію, звертайтеся до наших менеджерів за наведеними телефонами.

Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...