Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Ми працюємо, аби Вас розуміли

Курси англійської мови

Курси англійської мови при бюро перекладів Glebov пропонують вивчення англійської мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком.

Курси англійської мови при бюро перекладів Glebov у Києві пропонують вивчення англійської мови у групі чи з репетитором за індивідуальним графіком. Якщо у Вас є питання, звертайтеся на курси іноземних мов Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть! Ми завжди раді надати Вам будь-яку інформацію.

Вивчити англійську мову у групі чи індивідуально можливо прийшовши на курси англійської мови у бюро перекладів Glebov.  Заняття проходять у групах та індивідуально у зручний для Вас час. Також ми пропонуємо корпоративне вивчення англійської мови з виїздом викладача в офіс замовника. Усі програми прописуються індивідуально.

Переваги роботи з нами:

Наші уроки англійської мови унікальні, тому що саме у нас Ви не просто можете вивчити англійську мову, а зрозумієте, що Англія все ще є королівством справжніх леді та джентльменів, для яких ввічливість та чемність залишаються нерушимими постулатами. Поповнюючи свій словниковий запас на кожному занятті з англійської мови, Ви зрозумієте, яку кількість слів, що оточують нас у повсякденному житті, було взято з англійської мови.

Перш за все це слова, що пов'язані з відпочинком, спортом та смачним столом: уік-енд, сандвіч, пудинг, коктейль, ростбіф, гольф, футбол, теніс. У нас, на курсах англійської мови, Ви не просто пройдете теми "спорт", "в ресторані", "відпочинок" і т.д., але й розіграєте рольові сценки, складете діалоги. Граматичні вправи буде так вплетено в ігрові завдання, що Ви й не помітите як поступово вивчите основну граматику англійської мови, завчите стійкі вирази та звороти, зможете вільно спілкуватися на базовому побутовому рівні.

Звісно, що коли після наших курсів англійської мови Ви потрапите в Англію, то вже напевне самі знайдете дорогу до Букунгемського палацу, прогуляєтеся повз Вестмінське абатство й по Кенсінгтон Гарденс, зайдете у Херродс, й купите на Оксфорд Стріт що-небудь в англійському стилі з кашеміру, й вже ні в якому разі не забудете про справжню англійську парасольку.

Наші вчителі англійської мови розкажуть, чому варто відвідати музей Шерлока Холмса та мюзикл, та й просто пройтися по Піккаділі. А от після англійського елю, який Ви точно зможете замовити, якщо будете робити домашню роботу з англійської мови, сам мовний бар'єр як рукою зніме.  Але цей рецепт працює лише в Англії.

Після наших курсів англійської мови Ви з легкістю будете відрізняти американську англійську від британської та зрозумієте тонкий англійський гумор. Наші вчителі допоможуть Вам розібратися з усіма мовними та граматичними питаннями, а менеджери із задоволенням запропонують тур до Англії або в інші англомовні країни для покращення та полірування знань англійської мови.

Для отримання більш детальної інформації щодо курсів або ж щодо індивідуальних занять - звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, що зазначені у розділі "Контакти". Ви також можете надіслати заявку на навчання, зазначивши свої контактні дані, на адресу keathy@glebov.com.ua. У тексті листа обов'язково вкажіть "заявка на навчання".

Курс англійської мови

На індивідуальних та групових заняттях з англійської мови Ви вивчите усе, що Вам необхідно.

Курси грецької мови

Плануєте поїздку до Греції - познайомтесь з грецькою мовою, щоб почувати себе комфортно. Вивчайте грецьку мову на наших курсах.

Курси іспанської мови

Уроки іспанської мови дозволяють швидко вивчити мову, ми пропонуємо індивідуальні або групові програми вивчення іспанської.

Курси італійської мови

Уроки італійської у групі чи індивідуально у кваліфікованих викладачів зроблять вивчення ефективним, захоплюючим та цікавим.

Курси німецької мови

Вчити німецьку мову у дружній атмосфері у кваліфікованих викладачів у групі чи індивідуально можна у нас на курсах.

Курси польської мови

УВчити польську мову для навчання чи роботи за кордоном на курсах при бюро перекладів – гарантія вашого успіху.

Польська для карти поляка

Курс польська для карти поляка підготує Вас до проходження співбесіди з консулом, ознайомить з польськими традиціями та культурою.

Курси словацької мови

Вивчення словацької мови у групі чи на індивідуальних заняттях за спеціальними програмами, уроки словацької у зручний для Вас час.

Курси французької мови

Вивчити французьку мову у міні-групі або на індивідуальних заняттях за зручним для Вас графіком з кваліфікованими викладачами.

Курси чеської мови

Уроки чеської мови у професійному та дружньому колективі у зручний час: можливі індивідуальні та групові заняття.