Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Ми працюємо, аби Вас розуміли

Польська мова для карти поляка

Курси польської мови при бюро перекладів Glebov пропонують проходження спецкурсу "польська для карти поляка". Навчання проходить у групі або з репетитором за індивідуальним графіком.

Курси польської мови при бюро перекладів Glebov пропонуєть проходження спецкурсу "польська для карти поляка". Навчання проходить у групі або з репетитором за індивідуальним графіком. Якщо у Вас є питання, звертайтеся на курси іноземних мов Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть! Ми завжди раді надати Вам будь-яку інформацію.

Спеціальний курс "польська мова для карти поляка". Курс побудовано таким чином, аби підготувати слухачів до проходження співбесіди з консулом. Заняття проводить кваліфікований викладач, що знає усі нюанси проходження співбесіди. Курс спеціально розрахований на те, щоб підготувати слухачів до отримання карти поляка. Окрім цього під час занять викладач обговорить та пояснить особливості оформлення документів для отримання карти поляка, допоможе у заповненні анкет, а також зверне Вашу увагу на нюанси співбесіди. Заняття проходять індивідуально або у міні групах. Час занять погоджують в індивідуальному порядку.

Карта поляка дає Вам ряд прав та переваг, в результаті яких Ви маєте практично ті самі права, що й корінні мешканці Польщі:


Для того, аби скористатися усіма цими перевагами Ви обов'язково повинні пройти співбесіду з консулом. Перед тим, як подати документи, Ви повинні довести свою приналежність до польського народу, а також:

  1. Необхідно довести, що один з Ваших родичів (мати, батько, дідусь або бабуся, прадід або прабабця) мав польське громадянство.
  2. Необхідно у присутності консула подати письмову заяву про приналежність до польського народу.
  3. Необхідно підтвердити свій зв'язок з польською культурою, продемонструвати базові знання польської мови, показати знання та дотримання польських традицій та звичаїв.


Саме тому курс "польська для карти поляка" побудовано таким чином, щоб Ви могли вивчити не лише мову, але й отримати базову уяву про культуру та традиції Польщі. Також Ви дізнаєтеся про традиції польської кухні та познайомитеся зі знаменитими поляками. З нашими курсами Ви знайдете в собі поляка та успішно пройдете співбесіду з консулом.

Курс англійської мови

На індивідуальних та групових заняттях з англійської мови Ви вивчите усе, що Вам необхідно.

Курси грецької мови

Плануєте поїздку до Греції - познайомтесь з грецькою мовою, щоб почувати себе комфортно. Вивчайте грецьку мову на наших курсах.

Курси іспанської мови

Уроки іспанської мови дозволяють швидко вивчити мову, ми пропонуємо індивідуальні або групові програми вивчення іспанської.

Курси італійської мови

Уроки італійської у групі чи індивідуально у кваліфікованих викладачів зроблять вивчення ефективним, захоплюючим та цікавим.

Курси німецької мови

Вчити німецьку мову у дружній атмосфері у кваліфікованих викладачів у групі чи індивідуально можна у нас на курсах.

Курси польської мови

УВчити польську мову для навчання чи роботи за кордоном на курсах при бюро перекладів – гарантія вашого успіху.

Польська для карти поляка

Курс польська для карти поляка підготує Вас до проходження співбесіди з консулом, ознайомить з польськими традиціями та культурою.

Курси словацької мови

Вивчення словацької мови у групі чи на індивідуальних заняттях за спеціальними програмами, уроки словацької у зручний для Вас час.

Курси французької мови

Вивчити французьку мову у міні-групі або на індивідуальних заняттях за зручним для Вас графіком з кваліфікованими викладачами.

Курси чеської мови

Уроки чеської мови у професійному та дружньому колективі у зручний час: можливі індивідуальні та групові заняття.