Польська мова для карти поляка

Спеціальний курс "польська мова для карти поляка". Курс побудовано таким чином, аби підготувати слухачів до проходження співбесіди з консулом. Заняття проводить кваліфікований викладач, що знає усі нюанси проходження співбесіди. Курс спеціально розрахований на те, щоб підготувати слухачів до отримання карти поляка. Окрім цього під час занять викладач обговорить та пояснить особливості оформлення документів для отримання карти поляка, допоможе у заповненні анкет, а також зверне Вашу увагу на нюанси співбесіди. Заняття проходять індивідуально або у міні групах. Час занять погоджують в індивідуальному порядку.

Карта поляка дає Вам ряд прав та переваг, в результаті яких Ви маєте практично ті самі права, що й корінні мешканці Польщі:

  • Ви маєте право безкоштовно отримувати візу у Польщу без додаткових документів, лише на основі карти поляка;
  • Ви можете працювати на території РП без оформлення дозволу на роботу, а також маєте право вести господарську діяльність, як і корінні поляки;
  • Ви можете отримувати освіту відповідно до закону від 7 вересня 1991 року про систему освіти, також Ви маєте право отримати післядипломну освіту та приймати участь наукових дослідженнях різноманітних видів;
  • Ви можете використовувати знижку у 37% на залізничний транспорт на території Польщі;
  • В екстренних випадках Ви маєте право використовувати екстренну медичну допомогу на тих самих умовах, що і громадяни Польщі;
  • Ви можете безкоштовно відвідувати державні музеї у Польщі, а також можете звертатися за фінансовою допомогою з державного бюджету.


Для того, аби скористатися усіма цими перевагами Ви обов'язково повинні пройти співбесіду з консулом. Перед тим, як подати документи, Ви повинні довести свою приналежність до польського народу, а також:

  1. Необхідно довести, що один з Ваших родичів (мати, батько, дідусь або бабуся, прадід або прабабця) мав польське громадянство.
  2. Необхідно у присутності консула подати письмову заяву про приналежність до польського народу.
  3. Необхідно підтвердити свій зв'язок з польською культурою, продемонструвати базові знання польської мови, показати знання та дотримання польських традицій та звичаїв.


Саме тому курс "польська для карти поляка" побудовано таким чином, щоб Ви могли вивчити не лише мову, але й отримати базову уяву про культуру та традиції Польщі. Також Ви дізнаєтеся про традиції польської кухні та познайомитеся зі знаменитими поляками. З нашими курсами Ви знайдете в собі поляка та успішно пройдете співбесіду з консулом.

Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...