Курси чеської мови

При бюро перекладів Glebov працюють курси чеської мови, що дозволять Вам вивчити чеську мову на рівні, достатньому для того аби відчувати себе комфортно у Чехії під час туристичних або ж ділових поїздок, а також під час навчання у чеському ВНЗі. Заняття проходять у групі або індивідуально за спеціально розробленими програмами, в яких враховані побажання та здібності студентів.

Під час формування плану навчання матеріал розміщується у систематично-логічному порядку, що значно полегшує процес засвоєння матеріалу. Усі уроки чеської мови побудовано за принципом "від простого до складного", при цьому викладач чеської мови керується найбільш характерними рисами сучасної мови. Головна мета на курсах чеської мови - створити усі умови, необхідні для успішного вивчення та засвоєння мови.

Переваги вивчення чеської мови на курсах при бюро перекладів Glebov:

  • Ви засвоїте навички читання чеською мовою;
  • засвоїте навички розуміння чеської мови на слух;
  • навчитеся вести розмову чеською мовою;
  • найкраще співвідношення ціна-якість на ринку викладання чеської мови.


Окрім усього, що перераховано вище, тексти та вправи супроводжуються ілюстраціями, що допомагають систематизувати увесь пройдений матеріал. В залежності від Вашої мети вивчення чеської мови даний матеріал можна використовувати як для розвитку усного мовлення, так і для розвитку письмових навичок. Для того аби полегшити процес вивчення дуже часто пояснення нового граматичного матеріалу проводиться на основі співставного анаізу російської/української та чеської мов. При розробці програми до уваги прийнято усі можливі специфічні труднощі, що можуть виникнути у тих, хто вивчає чеську мову.

Курси ческої мови дозволять Вам ознайомитися не лише з мовою, але й з культурою чеського народу. Ви відкриєте для себе новий дивний та чарівний світ цього народу та цієї країни. Ви належним чином оцінете усі професійні, інтелектуальні та духовні можливості, що відкриваються перед Вами в наслідок знання чеської мови. Якщо Ви хочете записатися до нас на курси або ж у Вас виникли питання - Ви можете зв'язатися з нашим менеджером, який радо Вам допоможе.

Якщо Вам необхідний переклад докуметів на чеську мову з подальшим нотаріальним засвідчення - звертайтеся у наше бюро перекладів.

Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...