Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Переклад фінансової документації

Бюро перекладів "Glebov" у місті Київ виконує переклад різноманітних фінансових документів: річних звітів, баланса, платіжна відомість, чеків та інших видів документації, що підтверджують проведення фінансових операцій.

Професійні фінансові переклади від Glebov у Києві метро Вокзальна. Перекладаємо усі види фінансових текстів та документів: англійська, німецька, французька, словацька, чеська, турецька, італійська, іспанська, польська, російська.

Фінансовий переклад повинен бути максимально точним, бо деякі фінансові терміни у повсякденному використанні мають зовсім інше значення. Переклад фінансових документів можна порівняти з перекладом медичних текстів або з роботою судового перекладача: кожне слово має дуже велике значення

При перекладі фінансових текстів можуть виникнути деякі труднощі, що пов'язані з різноманітними реаліями, що зустрічаються у фінансово-економічних системах різних країн. Окрім того, варто враховувати, що терміни виконання перекладів дуже часто бувають обмеженими й тому ми підготували команду професіоналів, що можуть у стислі терміни якісно виконати переклад.


Гарантія якості

 

Важливі аспекти, на які варто звернути увагу під час перекладу фінансових документів:


Працюючи з нашим бюро перекладів, Ви можете бути впевнені у тому, що з Вашими документами працюють кваліфіковані та досвідчені професіонали. Ми пропонуємо переклад наступних видів документів:


Переклад та інтерпретація

Особливістю перекладу фінансової документації є те, що у деяких випадках після перекладу, необхідно провести інтерпретацію отриманих даних. Справа у тому, що у різних країнах система оподаткування, форми звітності та інші документи дуже сильно відрізняються одне від одного. Навіть форма балансу у різних країнах буде виглядати по-різному. не кажучи про те, що у балансовій відомості можуть бути різні пункти. Тому просимо Вас звернути увагу на той факт. що під час роботи з іншомовними фінансовими документами після роботи перекладача для реальної оцінки фінансового стану компанії Вам зможе знадобитися допомога кваліфікованого спеціаліста з міжнародної звітності.


Конфіденційність

Ви можете бути впевнені, що усі документи, отримані нами для роботи, буде збережено у повній конфіденційності. Ми розуміємо, яких збитків може нанести компанії витік інформації про фінансові данні, тому ми строго слідкуємо за дотриманням конфіденційності.

Технічний переклад

Технічний переклад текстів інструкцій, мануалів, технічних описів та паспортів, креслень та інших документів.

Медичний переклад

Медичний переклад на всі мови: історії хвороб, медичних довідок, описів лікарських засобів та досліджень.

Юридичний переклад

Юридичний переклад документів різноманітного юридично-правового характеру для юридичних та фізичних осіб у розумні терміни.

Переклад фінансових документів

Фінансовий переклад документів бухгалтерського обліку, аудиторських звітів та іншої схожої документації.

Переклад маркетингових матеріалів

Переклад маркетингових матеріалів, рекламних слоганів та роликів, переклад каталогів та рекламних брошур, переклад різноманітних рекламних матеріалів.

Переклад сайтів

Переклад сайтів та локалізація програмного забезпечення, обробка текстів відповідно до програмних вимог замовника.

Терміновий переклад

Професійний терміновий переклад текстів та документів можна замовити у бюро перекладів Glebov: найоптимальніши терміни.

Редагування перекладів

У нас Ви можете відредагувати готовий переклад, скориставшись послугами професійних перекладачів.

Вичитування носієм мови

Переклад та вичитування носієм мови для забезпечення максимальної якості перекладеного матеріалу.

Переклад відеофайлів

Переклад відео та аудіофайлів з адаптацією перекладеного тексту для подальшої озвучки.