Додаткові послуги

У бюро перекладів Glebov Ви можете замовити не лише технічний переклад але й можете викликати усного перекладача на переговори. Ми також надаємо ряд додаткових послуг, що тим чи іншим чином пов'язані саме з перекладами або з перекладацькою діяльністю в цілому.

У бюро перекладів Glebov Київ Ви можете замовити не лише технічний переклад або викликати усного перекладача на переговори. Ми також надаємо ряд додаткових послуг, які тим чи іншим чином пов'язані саме з перекладами або з перекладацькою діяльністю в цілому.

Ми також пропонуємо:

Апостиль документів або ж легалізацію
Засвідчення печаткою бюро перекладів
Нотаріальне засвідчення перекладів

Окрім цього при бюро перекладів працюють курси іноземних мов, заняття на яких ведуться за спеціально розробленими програмами.

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...