Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Витребування документів

Центр перекладів "Glebov" пропонує послуги з витребування документів в Україні, а також в інших країнах. Наші послуги дають Вам можливість без зайвої метушні та черг отримати повторно свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, а також цілий ряд інших документів, які видають державні служби України. Окрім цього ми надаємо консультації з оформлення таких документів та проставляємо апостиль.

Витребування офіційних документів від юридичних або фізичних осіб в Україні. Отримання дублікату свідоцтва про народження, шлюб, смерть за прийнятну ціну. Повторні документи з РАГСів України, Росії, Казахстану, Білорусі та країн СНД - витребування дублікатів. З питань консультацій звертайтеся у бюро перекладів Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть!

Випрали свої ділові папери з білизною у пральній машині з безфосфатним порошком або вилили на них вранішню каву? Нічого страшного, навіть після прання у делікатному режимі краще отримати нові документи: свідоцтво про реєстрацію шлюбу або народження. Подібний процес повторного отримання документації різноманітних типів в органах Міністерства Юстиції називається витребуванням документів.

У витребуванні документів виникає необхідність у таких основних випадках:

  1. щось трапилося з оригіналами й необхідно отримати дублікат
  2. необхідно провести процес апостилізації або легалізації документів старого зразка (необхідно провести витребування документів, оскільки апостиль ставлять лише на документи нового зразка)
  3. необхідно провести процес апостилізації або легалізації документів нового зразка, але Ваш документ заламіновано (апостиль ставиться лише на незаламінованих оригіналах документів нового зразка)

У бюро перекладів Glebov завжди раді допомогти Вам з отриманням дублікату Ваших документів. Для цієї мети Вам необхідно:

Як це виглядає на практиці?

Наприклад, нещодавно до нас звернулася жінка з Греції, що виїхала туди на ПМЖ. Їй необхідно було отримати ряд документів у різноманітних органах. Потім на цих документах необхідно було поставити апостиль та відправити їй. Наші співробітники із задоволенням допомогли їй отримати документи нового зразку та апостилювали їх, після чого ми організували доставку документів за вказаною адресою.

Для проведення усієї цієї процедури нам просто прислали довіреність з апостилем на нашого співробітника, данні якого, як й зразок самої довіреності ми надсилаємо за запитом. Якщо Вам необхідно отримати консультацію стосовно Ваших документів, то Ви завжди можете звернутися до наших співробітників із питанням, за адресою, що зазначена у верхній частині сайту або ж за будь-яким з наведених телефонів. Термін оформлення документів від 1 до 3 днів. У рідкісних випадках витребування документів може затягнутися до 20 днів, але про це завжди попереджають у відповідних органах.

УВАГА!!!!
Якщо документ, який необхідно отримати, було видано на території Автономної Республіки Крим або у місті Севастополь, то повторна видача таких документів відбувається за межами зазначеної території.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що якщо Ваші документи було видано військовим комісаріатом або дипломатичною місією закордоном у СРСР, тоді за видачу дублікатів документів відповідає архів Управління РАГС Адміністрації Московської області Російської Федерації або ж Об'єднаний архів Управління РАГС Влади міста Москва.

Апостиль та легалізація документів

Ми можемо поставити апостиль на документи чи легалізувати документи, видані на території України.

Нотаріальне засвідчення перекладів

Нотаріальний переклад – переклад з подальшим нотаріальним засвідчення, необхідний при поданні документів до офіційних організацій.

Засвідчення печаткою "бюро перекладів"

Засвідчити печаткою бюро перекладів можна будь-який переклад, який зробили перекладачі нашого бюро перекладів, або ж вичитав наш редактор.

Оформлення довідок про несудимість

Оформлення довідок про несудимість

Укладання апелляційного листа при відмові у візі

Бюро перекладів Glebov пропонує послугу з укладання апеляційного листа при відмові у візі.

Витребування документів

Витребування документів у РАГС та інших органах Міністерства Юстиції України.

Складання та упорядкування договорів

Ми пропонуємо послугу складання та упорядкування договорів.