Витребування документів

Центр перекладів "Glebov" пропонує послуги з витребування документів в Україні, а також в інших країнах. Наші послуги дають Вам можливість без зайвої метушні та черг отримати повторно свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, а також цілий ряд інших документів, які видають державні служби України. Окрім цього ми надаємо консультації з оформлення таких документів та проставляємо апостиль.

Витребування офіційних документів від юридичних або фізичних осіб в Україні. Отримання дублікату свідоцтва про народження, шлюб, смерть за прийнятну ціну. Повторні документи з РАГСів України, Росії, Казахстану, Білорусі та країн СНД - витребування дублікатів. З питань консультацій звертайтеся у бюро перекладів Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть!

Випрали свої ділові папери з білизною у пральній машині з безфосфатним порошком або вилили на них вранішню каву? Нічого страшного, навіть після прання у делікатному режимі краще отримати нові документи: свідоцтво про реєстрацію шлюбу або народження. Подібний процес повторного отримання документації різноманітних типів в органах Міністерства Юстиції називається витребуванням документів.

У витребуванні документів виникає необхідність у таких основних випадках:

  1. щось трапилося з оригіналами й необхідно отримати дублікат
  2. необхідно провести процес апостилізації або легалізації документів старого зразка (необхідно провести витребування документів, оскільки апостиль ставлять лише на документи нового зразка)
  3. необхідно провести процес апостилізації або легалізації документів нового зразка, але Ваш документ заламіновано (апостиль ставиться лише на незаламінованих оригіналах документів нового зразка)

У бюро перекладів Glebov завжди раді допомогти Вам з отриманням дублікату Ваших документів. Для цієї мети Вам необхідно:

  • оформити довіреність у державного або приватного нотаріуса на одного з наших співробітників;
  • зазначити дату та місце видачі документу, що Вас цікавить
  • за можливістю надати копію необхідного Вам документу

Як це виглядає на практиці?

Наприклад, нещодавно до нас звернулася жінка з Греції, що виїхала туди на ПМЖ. Їй необхідно було отримати ряд документів у різноманітних органах. Потім на цих документах необхідно було поставити апостиль та відправити їй. Наші співробітники із задоволенням допомогли їй отримати документи нового зразку та апостилювали їх, після чого ми організували доставку документів за вказаною адресою.

Для проведення усієї цієї процедури нам просто прислали довіреність з апостилем на нашого співробітника, данні якого, як й зразок самої довіреності ми надсилаємо за запитом. Якщо Вам необхідно отримати консультацію стосовно Ваших документів, то Ви завжди можете звернутися до наших співробітників із питанням, за адресою, що зазначена у верхній частині сайту або ж за будь-яким з наведених телефонів. Термін оформлення документів від 1 до 3 днів. У рідкісних випадках витребування документів може затягнутися до 20 днів, але про це завжди попереджають у відповідних органах.

УВАГА!!!!
Якщо документ, який необхідно отримати, було видано на території Автономної Республіки Крим або у місті Севастополь, то повторна видача таких документів відбувається за межами зазначеної території.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що якщо Ваші документи було видано військовим комісаріатом або дипломатичною місією закордоном у СРСР, тоді за видачу дублікатів документів відповідає архів Управління РАГС Адміністрації Московської області Російської Федерації або ж Об'єднаний архів Управління РАГС Влади міста Москва.

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...