Засвідчення перекладів печаткою «бюро перекладів»

У ряді випадків переклад можна засвідчити лише печаткою бюро перекладів і немає необхідності робити нотаріальний переклад. Під час засвідчення печаткою бюро перекладів переклад пришивають до оригіналу документі або ж до його копій, а на оборотній стороні ставиться штамп бюро перекладів. Також ставиться штамп, де вказано з якої мови та на яку виконували переклад. Печаткою, що підтверджує справжність перекладу, ми можемо засвідчити будь-який документ, навіть якщо у Вас не має оригіналу. У ряді випадків можемо пришити переклад до факс копії документа.

Ми засвідчуємо печаткою бюро перекладів переклади, що зроблені нашими перекладачами. Якщо у Вас вже є готовий переклад, який необхідно засвідчити печаткою бюро перекладів, то його перевірять наші спеціалісти, за необхідності його виправлять й лише після цього його засвідчать печаткою бюро перекладів. Засвідчення печаткою бюро перекладів використовують для подачі документів для отримання віз, для подачі документів у деканат або в органи місцевого самоуправління. Іншими словами, засвідчення печаткою бюро перекладів використовують у тих випадках, коли немає необхідності у нотаріальному засвідченні перекладу, але в той же самий час необхідно підтвердити точність та правильність виконаного перекладу.

У разі необхідності окрім засвідчення печаткою бюро перекладів ми можемо відсканувати засвідчені документи та відправити їх на вказану адресу електронної пошти. Звертаємо Вашу увагу на те, що замовник самостійно вирішує, чи слід засвідчувати його документи печаткою бюро перекладів чи нотаріально. Працівники бюро перекладів Glebov лише рекомендують тип засвідчення. Іноді також необхідно не лише засвідчити переклад печаткою, але й роздрукувати його на фірмовому бланку бюро перекладів. Ми завжди наполегливо рекомендуємо уточнювати в організації, для якої будуть робити переклад, у якому саме вигляді необхідно надати перекладені документи.

Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...