Оформлення довідок про несудимість

Ви можете замовити у нашому бюро оформлення довідки про несудимість.

Довідка про несудимість (про відсутність судимості) - це офіційний документ, який видає Міністерство внутрішніх справ України. Довідка про несудимість засвідчує відсутність судимості та відсутність причетності до кримінальної відповідальності. Даний документ видають громадянам України з метою подальшого надання у державні органи України та зарубіжних країн. Термін ді довідки від 30 до 90 днів.

Ви можете прийти до нашого офісу особисто або надіслати електронною (чи звичайною) поштою наступні документи:

 • Копію сторінок паспорту (перша, друга, а також сторінка із зазначенням прописки)
 • Обов'язково для отримання довідки (оформлення на роботу за кордоном, для надання у посольство й т.д.)

Також необхідно зазначити:

 • дату отримання (терміново - протягом 1-2 робочих днів або ж у звичайному порядку)
 • контактний номер телефону
 • місце доставки (у випадку, якщо Ви знаходитесь не у Києві)

Довідка про відсутність судимості є документом, який показує наявність або відсутність судимості зазначеної особи на території України. На довідці окрім необхідної інформації про відсутність судимості зазначається серія та номер документу. Якщо довідка призначена для використання за межами України, то на ній передбачені спеціальні водяні знаки та захист за допомогою голограми. Якщо Ви будете використовувати довідку за кордоном, то в залежності від країни використання Вам також буде необхідно:

 • Поставити апостиль на довідці про відсутність судимості
 • Провести легалізацію довідки про відсутність судимості
 • Перекласти та нотаріально засвідчити переклад довідки про відсутність судимості
 • Довідка про відсутність судимості може знадобитися для: 
 • Отримання дозволу на носіння зброї
 • Оформлення громадянства
 • Отримання та подовження посвідки на проживання
 • Оформлення закордонного паспорту
 • Відкриття візи
 • Працевлаштування за кордоном
 • Під час оформлення на роботу з вибухонебезпечними речовинами, наркотичними та психотропними засобами.

Окрім того у наших клієнтів часто виникає необхідність в оформленні закордонних паспортів. Для уточнення переліку документів та вартості просимо Вас звертатися до наших менеджерів. Для отримання закордонного паспорту Вам обовязково знадобиться оригінал внутрішнього паспорту громадянина України, ідентифікаційний код, а чоловікам до 25 років ще й довідка з військкомату або ж військовий білет (якщо вже проходили службу). Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно законодавству у мешканців України одночасно може бути два закордонних паспорти. Оформлення закордонного паспорту займає від 3 днів до 20 діб.

Отримання документів у державних інстанціях часто залежить від правильності заповнення усіх необхідних документів. Під час заповнення кожного документу існує багато нюансів, що ускладнюють процес отримання документів, особливо якщо Ви робите це вперше. Саме тому ми пропонуємо Вам зекономити свій час та звернутися до нашої компанії для оформлення довідки про відсутність судимості або ж закордонного паспорту. У випадку необхідності наші спеціалісти також надають Вам консультації з подальшої легалізації або апостилізації довідки про несудимість.

Бюро перекладів Glebov працює на ринку послуг більше 5 років та за цей час змогло зарекомендувати себе як надійний партнер. Ви завжди можете звернутися до наших співробітників за консультацією та уточненням вартості послуг.

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...