Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Оформлення довідок про несудимість

Ви можете замовити у нашому бюро оформлення довідки про несудимість.

Довідка про несудимість (про відсутність судимості) - це офіційний документ, який видає Міністерство внутрішніх справ України. Довідка про несудимість засвідчує відсутність судимості та відсутність причетності до кримінальної відповідальності. Даний документ видають громадянам України з метою подальшого надання у державні органи України та зарубіжних країн. Термін ді довідки від 30 до 90 днів.

Ви можете прийти до нашого офісу особисто або надіслати електронною (чи звичайною) поштою наступні документи:

Також необхідно зазначити:

Довідка про відсутність судимості є документом, який показує наявність або відсутність судимості зазначеної особи на території України. На довідці окрім необхідної інформації про відсутність судимості зазначається серія та номер документу. Якщо довідка призначена для використання за межами України, то на ній передбачені спеціальні водяні знаки та захист за допомогою голограми. Якщо Ви будете використовувати довідку за кордоном, то в залежності від країни використання Вам також буде необхідно:

Окрім того у наших клієнтів часто виникає необхідність в оформленні закордонних паспортів. Для уточнення переліку документів та вартості просимо Вас звертатися до наших менеджерів. Для отримання закордонного паспорту Вам обовязково знадобиться оригінал внутрішнього паспорту громадянина України, ідентифікаційний код, а чоловікам до 25 років ще й довідка з військкомату або ж військовий білет (якщо вже проходили службу). Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно законодавству у мешканців України одночасно може бути два закордонних паспорти. Оформлення закордонного паспорту займає від 3 днів до 20 діб.

Отримання документів у державних інстанціях часто залежить від правильності заповнення усіх необхідних документів. Під час заповнення кожного документу існує багато нюансів, що ускладнюють процес отримання документів, особливо якщо Ви робите це вперше. Саме тому ми пропонуємо Вам зекономити свій час та звернутися до нашої компанії для оформлення довідки про відсутність судимості або ж закордонного паспорту. У випадку необхідності наші спеціалісти також надають Вам консультації з подальшої легалізації або апостилізації довідки про несудимість.

Бюро перекладів Glebov працює на ринку послуг більше 5 років та за цей час змогло зарекомендувати себе як надійний партнер. Ви завжди можете звернутися до наших співробітників за консультацією та уточненням вартості послуг.

Апостиль та легалізація документів

Ми можемо поставити апостиль на документи чи легалізувати документи, видані на території України.

Нотаріальне засвідчення перекладів

Нотаріальний переклад – переклад з подальшим нотаріальним засвідчення, необхідний при поданні документів до офіційних організацій.

Засвідчення печаткою "бюро перекладів"

Засвідчити печаткою бюро перекладів можна будь-який переклад, який зробили перекладачі нашого бюро перекладів, або ж вичитав наш редактор.

Оформлення довідок про несудимість

Оформлення довідок про несудимість

Укладання апелляційного листа при відмові у візі

Бюро перекладів Glebov пропонує послугу з укладання апеляційного листа при відмові у візі.

Витребування документів

Витребування документів у РАГС та інших органах Міністерства Юстиції України.

Складання та упорядкування договорів

Ми пропонуємо послугу складання та упорядкування договорів.