Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Супровід іноземців по Україні та українців за кордоном

Супровід іноземців у Києві та по Україні можливе з усними перекладачами бюро перекладів Glebov. Та навпаки, якщо Вам необхідний усний перекладач за кордоном, то ми допоможемо Вам його знайти. Усний перекладач у Києві чи усний перекладач за кордоном - ми завжди раді Вам допомогти.

Супровід іноземців від бюро перекладів Glebov у місті Київ. Є багато заходів, коли необхідна послуга усного перекладача. Це можуть бути різного роду ділові зустрічі, конференції, семінари та інші заходи. Але бували випадки, коли необхідне так зване супроводження іноземців, а це вже не зовсім усний переклад. Що таке супроводження? Дана послуга розуміє супровід іноземців у різноманітних місцях з метою полегшення їх перебування у місці призначення. Якщо у Вас є питання, звертайтеся у бюро перекладів Glebov у місті Київ. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99. Дзвоніть! Ми завжди раді надати Вам будь-яку інформацію.

Якщо Ви вперше відвідуєте Київ чи Україну в цілому, наше бюро перекладів допоможе Вам знайти кваліфікованого усного перекладача, щоб зробити Ваше перебування ще більш цікавим, легким та таким, що запам'ятається.  Усний перекладач може супроводжувати Вас під час покупок, під час відвідування виставок та музеїв, театру або просто під час прогулянки по місту. Також Ви можете заздалегідь оговорити з менеджером, які саме місця Ви хочете відвідати та наш перекладач підготує для Вас індивідуальну програму. Така пропозиція може зацікавити тих, хто мандрує сім'ями, та туристів, що приїздять на Україну невеликими компаніями. Усний перекладач для супроводження зробить Вашу поїздку такою, що запам'ятається, бо Ви відвідаєте саме ті місця, які хотіли, а не ті, які прописує стандартна екскурсія. Окрім того Ви зможете отримати ті сувеніри, що Вам цікаві, та відвідаєте кафе та ресторани, що відповідають Вашому смаку.

Також ми пропонуємо супроводження під час проведення ділових переговорів. Місцевий перекладач не лише буде дешевшим з точки зору того, що Вам не треба буде платити за проживання, переїзд та оформлення документів, як у випадку, коли Ви везете перекладача з собою, а також з точки зору того, що він допоможе Вам уникнути непорозуміння на культурологічному рівні. За необхідності ми можемо зустріти Вас в аеропорту.

Бюро перекладів Glebov також надає послуги з підбору перекладачів за кордоном. Якщо Ви плануєте поїздку за кордон, але у достатній мірі не володієте іноземною мовою, то ми можемо підібрати Вам перекладача безпосередньо на місці, куди Ви тримаєте шлях. Для цього необхідно зв'язатися з нашим менеджером заздалегідь та повідомити йому точне місце запланованої подорожі, а також дату. Після того, як було вибрано усного перекладача за кордоном, наш менеджер зателефонує Вам та запропонує декілька варіантів.

Усний переклад на конференціях та презентаціях

Усний переклад на конференціях, презентаціях та ділових переговорах. Професіоналізм наших перекладачів – запорука успішного заходу.

Синхронний переклад

Синхронний переклад на міжнародних конференціях, презентаціях та інших заходах найвищого рівня.

Усний переклад у суді

Виїзд усних перекладачів на судові засідання, слухання, допити, очні ставки та інші заходи судочинства.

Виїзд усного перекладача до нотаріуса

Виїзд дипломованого перекладача до нотаріуса для засвідчення документів іноземними громадянами (довіреності, установчі документи і т.д.) /p>

Супровід іноземців

Супровід іноземців: усний перекладач у Києві та у будь-якій точці України для супроводу на різноманітних заходах.