Супровід усного перекладача у Києві, по Україні та за кордоном

Супровід іноземців у Києві та по Україні можливе з усними перекладачами бюро перекладів Glebov. Та навпаки, якщо Вам необхідний усний перекладач за кордоном, то ми допоможемо Вам його знайти. Усний перекладач у Києві чи усний перекладач за кордоном - ми завжди раді Вам допомогти.

Якщо Ви вперше відвідуєте Київ чи Україну в цілому, наше бюро перекладів допоможе Вам знайти кваліфікованого усного перекладача, щоб зробити Ваше перебування ще більш цікавим, легким та таким, що запам'ятається.  Усний перекладач може супроводжувати Вас під час покупок, під час відвідування виставок та музеїв, театру або просто під час прогулянки по місту. Також Ви можете заздалегідь оговорити з менеджером, які саме місця Ви хочете відвідати та наш перекладач підготує для Вас індивідуальну програму. Така пропозиція може зацікавити тих, хто мандрує сім'ями, та туристів, що приїздять на Україну невеликими компаніями. Усний перекладач для супроводження зробить Вашу поїздку такою, що запам'ятається, бо Ви відвідаєте саме ті місця, які хотіли, а не ті, які прописує стандартна екскурсія. Окрім того Ви зможете отримати ті сувеніри, що Вам цікаві, та відвідаєте кафе та ресторани, що відповідають Вашому смаку.

Також ми пропонуємо супроводження під час проведення ділових переговорів. Місцевий перекладач не лише буде дешевшим з точки зору того, що Вам не треба буде платити за проживання, переїзд та оформлення документів, як у випадку, коли Ви везете перекладача з собою, а також з точки зору того, що він допоможе Вам уникнути непорозуміння на культурологічному рівні. За необхідності ми можемо зустріти Вас в аеропорту.

Бюро перекладів Glebov також надає послуги з підбору перекладачів за кордоном. Якщо Ви плануєте поїздку за кордон, але у достатній мірі не володієте іноземною мовою, то ми можемо підібрати Вам перекладача безпосередньо на місці, куди Ви тримаєте шлях. Для цього необхідно зв'язатися з нашим менеджером заздалегідь та повідомити йому точне місце запланованої подорожі, а також дату. Після того, як було вибрано усного перекладача за кордоном, наш менеджер зателефонує Вам та запропонує декілька варіантів.

Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...