Укладання апеляційного листа при відмові у візі

Відмова у візі? Давайте відверто - це звичайне явище, будь це відмова у візі нареченої чи дружини, іншими словами візи на возз'єднання родини. Що робити й куди бігти? У першу чергу заспокоїтися та зібравшись з думками проаналізувати причину відмови, а потім вже написати лист у посольство або консульство з урахуванням вказівок у самій відмові.

Можна написати апеляційний лист при відмові у візі самостійно, а можна звернутися за допомогою до наших спеціалістів юридичного відділу. Все ж ми б наполегливо рекомендували звернутися до сторонніх спеціалістів, оскільки самостійно буває досить важко розібратися з мовою юридичних документів та сказати здавалося б прості речі грамотно, дохідливо, коректно та максимально точно.

Так чому ж варто звертатися саме до нас з таких питань:

  • наші спеціалісти розмовляють іноземною мовою й без сторонньої допомоги зрозуміють про що йде мова у відмові й Ви значно зекономите на перекладачі та підвищите ефективність складання апеляційного листа;
  • ми спілкуємося з кожним клієнтом особисто, щоб максимально точно розібратися у його питанні та допомогти у складанні документу;
  • спочатку лист українською або російською складає юрист з урахуванням особливостей Вашої ситуації й Ви особисто його перевіряєте, лише після Вашого схвалення перекладач розпочинає роботу з текстом;
  • усі документи Ви можете надіслати по вайберу або ж електронною поштою, щоб не приходити до нас у погану погоду, але при бажанні Ви можете завжди прийти особисто до нас у офіс та проконтролювати процес.

Також у наших спеціалістів Ви можете отримати безкоштовну консультацію з оформлення усіх документів, що можуть Вам знадобитися при переїзді закордон. Усі консультації ми проводимо безкоштовно. Й у нас є цілий ряд додаткових послуг, як проставлення апостилю або консульська легалізація, витребування документів, оформлення довідки про несудимість й т.д.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ми приймаємо замовлення у вихідні дні та неробочий час. Тому з усіх питань можете сміливо дзвонити нашим менеджерам або писати у вайбер. Ми завжди раді відповісти на всі Ваші запитання. Дзвоніть!

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...