Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Укладання апеляційного листа при відмові у візі

Відмова у візі? Давайте відверто - це звичайне явище, будь це відмова у візі нареченої чи дружини, іншими словами візи на возз'єднання родини. Що робити й куди бігти? У першу чергу заспокоїтися та зібравшись з думками проаналізувати причину відмови, а потім вже написати лист у посольство або консульство з урахуванням вказівок у самій відмові.

Можна написати апеляційний лист при відмові у візі самостійно, а можна звернутися за допомогою до наших спеціалістів юридичного відділу. Все ж ми б наполегливо рекомендували звернутися до сторонніх спеціалістів, оскільки самостійно буває досить важко розібратися з мовою юридичних документів та сказати здавалося б прості речі грамотно, дохідливо, коректно та максимально точно.

Так чому ж варто звертатися саме до нас з таких питань:

Також у наших спеціалістів Ви можете отримати безкоштовну консультацію з оформлення усіх документів, що можуть Вам знадобитися при переїзді закордон. Усі консультації ми проводимо безкоштовно. Й у нас є цілий ряд додаткових послуг, як проставлення апостилю або консульська легалізація, витребування документів, оформлення довідки про несудимість й т.д.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ми приймаємо замовлення у вихідні дні та неробочий час. Тому з усіх питань можете сміливо дзвонити нашим менеджерам або писати у вайбер. Ми завжди раді відповісти на всі Ваші запитання. Дзвоніть!

Апостиль та легалізація документів

Ми можемо поставити апостиль на документи чи легалізувати документи, видані на території України.

Нотаріальне засвідчення перекладів

Нотаріальний переклад – переклад з подальшим нотаріальним засвідчення, необхідний при поданні документів до офіційних організацій.

Засвідчення печаткою "бюро перекладів"

Засвідчити печаткою бюро перекладів можна будь-який переклад, який зробили перекладачі нашого бюро перекладів, або ж вичитав наш редактор.

Оформлення довідок про несудимість

Оформлення довідок про несудимість

Укладання апелляційного листа при відмові у візі

Бюро перекладів Glebov пропонує послугу з укладання апеляційного листа при відмові у візі.

Витребування документів

Витребування документів у РАГС та інших органах Міністерства Юстиції України.

Складання та упорядкування договорів

Ми пропонуємо послугу складання та упорядкування договорів.