Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Складання та упорядкування договорів

Складання та упорядкування договорів - відповідне та важке завдання, яким мають займатися спеціалісти, адже у кожному з договорів існує дуже багато нюансів. Якщо договір купівлі-продажу квартири або ж договір оренди приміщення ще можуть якось перетинатися, то договір ЗЕД або ж наприклад шлюбний договір - це абсолютно інші сфери. Вже не кажучи про договори субпідряду або ж про договори щодо надання послуг.

Грамотно складений договір - гарантія успішної угоди, відмінно виконаної роботи та забезпечення прибутку підприємства. Якщо ж ми говоримо про договори для особистого використання, тобто шлюбні договори або ж договори купівлі-продажу квартири, договорах дарування, то у цьому випадку це гарантія Вашого спокою, спокою Ваших близьких. Й у будь-якому випадку, йде мова про юридичних чи фізичних осіб - якісно складений договір гарантує успіх будь-якого заходу та радість для всіх сторін від його проведення. Також Ви можете замовити у нас переклад договору.

Складання та упорядкування договорів

Ми допомагаємо скласти будь-які види договорів, як для юридичних, так і для фізичних осіб, зокрема:

Як Ви розумієте, під час роботи з кожним типом договорів існують свої тонкощі та нюанси. Саме тому, якщо необхідно скласти договір, то краще звернутися за допомогою до юриста, який допоможе Вам розібратися в усіх тонкощах та нюансах. Це у свою чергу допоможе Вам у подальшому грамотно організувати роботу та налагодити діалог з партнером.

Звертаємо Вашу увагу, що у переліку наведено не усі типи договірної документації, з якими працює наш юрист. Ми із задоволенням дамо відповіді на усі Ваші питання та допоможемо з оформленням документів. Звертайтеся! Ми відповідаємо на телефон у неробочий час та вихідні дні.

Апостиль та легалізація документів

Ми можемо поставити апостиль на документи чи легалізувати документи, видані на території України.

Нотаріальне засвідчення перекладів

Нотаріальний переклад – переклад з подальшим нотаріальним засвідчення, необхідний при поданні документів до офіційних організацій.

Засвідчення печаткою "бюро перекладів"

Засвідчити печаткою бюро перекладів можна будь-який переклад, який зробили перекладачі нашого бюро перекладів, або ж вичитав наш редактор.

Оформлення довідок про несудимість

Оформлення довідок про несудимість

Укладання апелляційного листа при відмові у візі

Бюро перекладів Glebov пропонує послугу з укладання апеляційного листа при відмові у візі.

Витребування документів

Витребування документів у РАГС та інших органах Міністерства Юстиції України.

Складання та упорядкування договорів

Ми пропонуємо послугу складання та упорядкування договорів.