Шаблон перекладу свідоцтва про шлюб на італійську мову

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу свідоцтва про шлюб на італійську мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте. Завантажити документ Ви можете за посиланням під зображенням.

Шаблон перекладу свідоцтва про шлюб на італійську мову

Завантажити шаблон перекладу свідоцтва про шлюб на італійську мову.

Хоча свідоцтво про шлюб вважається стандартним документом, все ж його переклад викликає багато питань. Або непорозумінь, якщо за роботу береться молодий недосвідчений перекладач. Тому ми надаємо шаблон перекладу з української мови на італійську мову. Такі шаблони корисні не лише для перекладачів-початківців, але й для досвідчених перекладачів. Також ми викладаємо рекомендації стосовно перекладу.

  • Перше, на що ми завжди просимо звернути увагу - це написання імен та прізвищ. Оскільки рука так і тягнеться написати усе за правилами транскрипції / транслітерації тієї мови, яку вивчали, треба пам'ятати, що в офіційних документах написання має співпадати з тими даними, що зазначені у закордонному паспорті.
  • Пам'ятайте про необхідність перекладати усі печатки, що є на документі. Переклад виконують, починаючи з зовнішнього контуру за годинниковою стрілкою. Зверніть увагу, що у печатці може дублюватися назва органу видачі. У цьому випадку написання має співпадати.
  • Внизу документу зазначають його номер, який складається з цифр та букв. Необхідно у перекладі зберегти написання букв алфавіта з кирилиці та ні в якому разі не змінювати їх на букви латинського алфавіту.
  • Зверніть увагу на географічні назви. Обов'язково перевірте написання за словниками.
  • При перекладі розділу "громадянство" зверніть увагу на необхідність погодження в італійській мові.
  • При перекладі назв органа видачі зверніть увагу на той факт, щ зараз органом видачі може бути не лише ЗАГС. У нашому шаблоні органом видачі є ЗАГС.

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua.

Якщо Вам цікава історія становлення та розвитку італійської мви, то Ви можете ознайомитися з відповідною статею, перейшовши за посиланням