Шаблон перекладу свідоцтва про народження з української мови на німецьку мову

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу свідоцтва про народження з української мови на німецьку мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте.

Шаблон перекладу свідоцтва про народження з української мови на німецьку мову

Завантажити зразок перекладу свідоцтва про народження на німецьку мову.

На що треба звернути увагу під час перекладу свідоцтва про народження на німецьку мову:

  • Під час роботи з будь-якою документацією завжди варто уточнювати написання імен та прізвищ у закордонному паспорті, оскільки транслітерація в усіх мовах буде різною, але написання має відповідати саме даним закордонного паспорту.
  • Зверніть увагу на місце народження, перевірте назву населеного пункту за словником в обов'язковому порядку.
  • Будьте уважні під час перекладу дат. Коли дату зазначено прописом, то може бути зазначений лише рік або ж місяць та рік. У перекладі Ви повинні дотримуватися оригіналу, тому у перекладі прописуєте прописом не всю дату, а лише ті дані, які дійсно прописані прописом.
  • Зверніть увагу на серію та номер документу. Як правило їх зазначають у буквено-цифровому форматі. Під час перекладу буквену частину не транслітерують.
  • Назва органу видачу як правило дублюється на печатці й тому варто звернути на це увагу, щоб назву скрізь писали однаково.
  • Зверніть увагу на штампи у верхньому куті документу. Дуже часто документи отримують повторно. У цьому випадку на них пишуть "дублікат". Це необхідно зазначити у перекладі. Якщо ж мова йде про переклад нотаріально засвідченої копії документу, то на штампі буде написано "копія". Й це буде зовсім інше слово у перекладі.

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua.

Якщо Вас цікавить інформація про німецьку мову, то Ви можете перейти за посиланням та ознайомитися з відповідною статтею. Також за цим посиланням Ви можете завантажити таблицю дієслів.