Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Шаблон перекладу українського паспорту на англійську мову.

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу паспорту громадянина України на англійську мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте.

Зразок перекладу українського паспорту на англійську мову. 

Завантажити зразок перекладу українського паспорту на англійську мову.

Якщо Ви хочете замовити переклад паспорту громадянина України на англійську мову, то можете звернутися для цього у бюро перекладів Glebov.

Переклад паспорту громадянина України на англійську мову може знадобитися у декількох випадках. Один з таких варіантів, це коли Ви будете отримувати диплом європейського зразка, а закордонного паспорту у Вас немає. Тоді деканат Вашого ВНЗ попросить Вас "надати переклад імені та прізвища на англійську мову" або ж каже про те, що "необхідний нотаріальний переклад паспорту на англійську мову". Іноді такий переклад може вимагати від Вас посольство. Ну й звичайно ж переклад паспорту із засвідченням печаткою бюро перекладів необхідний, якщо Ви починаєте займатися такою цікавою справою, як робота з кріптовалютою.

  1.  Як правило, необхідність у перекладі українського паспорту на англійську мову виникає у тих випадках, коли у Вас немає закордонного паспорту. Ми наполегливо рекомендуємо при перекладі імені та прізвища користуватися сайтом Міграційної служби України. Хоча Ви також можете зазначити написання відповідно до правил транслітерації або транскрипції.
  2. Номер паспорту вкладається з буквеної та цифрової частин. У перекладі буквена частина, як й цифрова, залишається без змін, тобто зберігаються букви українського алфавіту.
  3. У пункті "місце народження" може бути зазначена назва області. Ми рекомендуємо у перекладі використовувати слово "oblast". Виходячи зі свого власного досвіду та вподобань, Ви можете вибрати слова "region" або "area".

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua.

Якщо Вас цікавить інформація про англійську мову, то Ви можете перейти за посиланням та ознайомитися з відповідною статтею
Усний переклад

Послуги кваліфікованих перекладачів для різноманітних заходів.

Курси іноземних мов

Glebov пропонує курси іноземних мов. Можливе проведення групових та індивідуальних занять.

Письмові переклади документів

Переклад документів як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Засвідчення перекладів

Усі переклади, які зробили наші перекладачі, ми можемо засвідчити нашою печаткою або нотаріально.