Шаблон перекладу паспорту громадянина України на німецьку мову

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу паспорту громадянина України на німецьку мову мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте.

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу паспорту громадянина України на німецьку мову мову.

Завантажити зразок перекладу українського паспорту на німецьку мову.

Якщо Ви хочете замовити переклад паспорту громадянина України на німецьку мову, то можете звернутися для цього у бюро перекладів Glebov.

Переклад паспорту громадянина України на німецьку мову може знадобитися у найрізноманітніших ситуаціях, в тому числі й для оформлення візи нареченої або ж для оформлення візи для возз'єднання родини. При перекладі паспорта громадянина України на німецьку мову перекладачам-початківцям, та й досвідченим перекладачам варто звернути увагу на декілька нюансів.

  • Як завжди треба бути особливо уважним з написанням імен та прізвищ. Рука так й тягнеться написати ім'я відповідно до німецької транслітерації. Цього не варто робити, оскільки людина отримає відмову у візі. Написання має відповідати даним, що зазначені у закордонному паспорті.
  • Зверніть увагу на написання міст. Обов'язково перевірте за словником. Наприклад "Львів" буде німецькою "Lemberg". Повірте, Ви відкриєте для себе дуже багато цікавих моментів.
  • Обов'язково перекладіть печатку. У зразку ми залишили частину перекладу печатки. Як правило вона завжди однакова, але будьте уважні під час роботи. Вам необхідно буде додати номери, що зазначені на печатці.
  • У паспорт громадянина України вклеюють фото у 25 років та у 45 років. Зверніть на це увагу та зазначте ці дані у перекладі, якщо фото вклеювали.
  • У паспорті громадянина України зазначають додаткові дані у вигляді місяця проживання, укладених шлюбів й т.д. Ці штампи також необхідно перекладати.

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua.

Якщо Вас цікавить інформація про німецьку мову, то Ви можете перейти за посиланням та ознайомитися з відповідною статтею. Також за цим посиланням Ви можете завантажити таблицю дієслів