Шаблон перекладу довідки про несудимість з української мови на турецьку мову

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу довідки про несудимість з української мови на турецьку мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте. Завантажити документ Ви можете за посиланням під зображенням.

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу довідки про несудимість з української мови на турецьку мову.

Завантажити шаблон перекладу довідки про несудимість з української мови на турецьку мову.

Ви завжди можете замовити переклад на турецьку мову будь-яких документів у бюро перекладів Glebov. Також Ви можете замовити переклад з турецької мови.

На що треба звернути увагу під час перекладу довідки про несудимість перекладачу-початківцю:

  • У першу чергу при роботі з будь-яким документом, що буде використовуватися закордоном, необхідно уточнити написання імені та прізвища, як у закордонному паспорті.
  • Незважаючи на те, що довідка про несудимість - це стандартний документ, все ж є багато дрібних деталей, що можуть відрізнятися в залежності від органу видачі: адреса, назва органу видачі, формат адреси. Зверніть на це увагу під час перекладу.
  • Турки - нащадки Османської імперії, у якої було дуже багато завоювань. Кожному завойованому місту вони присвоювали свою назву. Іноді це стосувалося й незавойованих міст. Й ці назви збереглися у мові до сьогоднішнього дня. Вони можуть н еспівпадати із загальноприйнятими. Зверніть на це увагу й зайвий раз перевірте назву міста.
  • Будьте уважні під час перекладу печатки. Як правило там дублюється назва органу видачі, що вже згадувалось у Вас у шапці. Прослідкуйте за тим, щоб назву скрізь писали однаково.

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua.

Якщо Вас цікавить інформація про турецьку мову та історія її розвитку, то Ви можете перейти за посиланням та ознайомитися з відповідною статтею.