Шаблон перекладу свідоцтва про народження з української мови на польську мову

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу свідоцтва про народження з української мови на польську мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте. Завантажити документ Ви можете за посиланням під зображенням.

Шаблон перекладу свідоцтва про народження на польську.

Завантажити зразок перекладу свідоцтва про народження з української мови на польську мову.

Якщо Вас цікавить переклад будь-яких документів на польську мову, то Ви можете звернутися до бюро перекладів Glebov. За необхідності можливо засвідчити документи нотаріально. Засвідчення може бути як нотаріальним, так й печаткою бюро перекладів.

На що варто звернути увагу перекладачу-початківцю, при роботі з перекладом документів на польську мову.

  • Як завжди треба починати з уточнення наявності закордонного паспорту та того, як написані імена та прізвища у цьому документі.
  • Наполегливо рекомендуємо під час перекладу регіонів використовувати саме рекомендації, що зазначені у нашому зразку.
  • Зверніть увагу на печатки та додаткові штампи. Їх необхідно перекласти в обов'язковому порядку. Якщо їх нечітко видно, то у перекладі Ви це зазначаєте. Повністю їх пропускати не можна.
  • Коли Ви перекладаєте номер та серію свідоцтва про народження, то необхідно зберегти літери кирилічного алфавіту та не передавати їх літерами польського алфавіту.
  • Зверніть увагу на дату народження. У розділі, де дату необхідно зазначати прописом в оригіналі документу може бути зазначений прописом лише рік, а це означає, що й у перекладі Ви зазначаєте прописом не всю дату, а лише рік народження.
  • У зразку у пункті місце народження зазначено УРСР. Ми зберегли цю назву у зразку, оскільки Ви можете зустріти подібні документи. У докуентах нового зразку Ви замінюєте місце народження на те, яке зазначено в оригіналі документу.

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua.

Якщо Вас цікавить інформація про польську мову, то Ви можете перейти за посиланням та ознайомитися з відповідною статтею.