Шаблон перекладу свідоцтва про народження з української мови на іспанську мову

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу свідоцтва про народження на іспанську мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте. Завантажити документ Ви можете за посиланням під зображенням.

Шаблон перекладу свідоцтва про народження з української мови на іспанську мову

Завантажити шаблон перекладу свідоцтва про народження з української мови на іспанську мову. Скопіюйте зміст ресурсу у вордівський документ та відформатуйте.

Якщо Вам треба замовити переклад свідоцтва про народження з нотаріальним засвідченням або ж необхідно поставити апостиль на Ваш документ - звертайтеся у бюро перекладів Glebov.

При роботі з документом зверніть увагу на наступні моменти:

  • Завжди починайте роботу зі стандартними документами з питання про написання імен та прізвищ так, як у документі для виїзду закордон. Якщо написання імен клієнт не надав, то необхідно користуватися онлайн формою на сайті Державної Міграційної Служби.
  • Усі печатки необхідно перекласти в обов'язковому порядку. Переклад починаємо робити із зовнішнього контуру за годинниковою стрілкою. Якщо якісь частини печатки видно нечітко, то у перекладі Ви так й зазначаєте "нерозбірливо".
  • У місці, де стоїть підпис, Ви маєте написати слово /підпис/ або /підписано/. Не можна це місце залишати пустим.
  • Перевіряйте написання місця народження. У деяких міст назви іспанською мовою звучать не так, як в українській. Це важливо.
  • У прикладі ми залишили назву органу видачі. Зверніть увагу на те, як правильно називається орган видачі у Вашому документі. Ми залишили цю назву для прикладу, щоб Ви розуміли принцип, за яким треба сформувати назву у своєму документі.
  • Звертаємо Вашу увагу, що запропонований документ - це зразок й деякі поля у Вашому документі можуть відрізнятися. Тому Ваш переклад повинен відповідати оригіналу, який у Вас перед очима. Зверніть на це увагу.

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua.

Якщо Вам цікава історія становлення та розвитку іспанської мови, то Ви можете ознайомитися з відповідною статтею, перейшовши за посиланням.