Шаблон перекладу посвідчення особи з азербайджанської на українську мову

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу посвідчення особи з азербайджанської на українську мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте. Завантажити документ Ви можете за посиланням під зображенням.

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу посвідчення особи з азербайджанської на українську мову.

Завантажити шаблон перекладу посвідчення особи з азербайджанської на українську мову

Якщо Вам необхідно отримати переклад документів з азербайджанської мови на українську або російську - звертайтеся до бюро перекладів Glebov й наші спеціалісти Вам із задоволенням допоможуть. Звертаємо Вашу увагу на те, що для використання в Україні на документи з Азербайджану не треба ставити апостиль.

Якщо Ви перекладач-початківець, то при перекладі посвідчення особи з азербайджанської Вам варто звернути увагу на такі пункти:

  • При перекладі будь-яких особистих документів завжди необхідно уточнювати написання імені та прізвища. Це дуже важливо, оскільки, як правило, існує декілька варіантів написання, тому важливо знати, який саме варіант використовує замовник.
  • Аналогічна ситуація з місцем народження. Для деяких селищ / міст може існувати декілька варіантів написання. Плюс, деякі населені пункти було перейменовано. Якщо Ви стикнулися з населеним пунктом, який зараз називається по іншому, то у перекладі Ви зазначаєте ту назву, яка у Вас була в оригіналі. Нову назву можете зазначити або у дужках, або зробіть примітки перекладача.
  • Також у таких документах зазначають місце проживання або місце реєстрації. Також уточніть у клієнта наявність перекладених документів з такими даними. Вкрай важливо, щоб дані у Вашому перекладі співпадали з даними у попередніх документах.

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua.

У разі виникнення питань щодо оформлення документів Ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджерами, які дадуть відповіді на усі Ваші запитання. Звертаємо Вашу увагу на те, що нотаріальне засвідчення документів можливе виключно у робочі дні. Також Ви можете надіслати нам документти поштою, щоб прискорити процес оформлення.