Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Шаблон перекладу довідки з університету зі словацької мови на українську мову від перекладачів Glebov - поради для перекладачів

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу довідки з університету зі словацької мови на українську мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте. Завантажити документ Ви можете за посиланням під зображенням.

Шаблон перекладу довідки з університету зі словацької мови на українську мову від перекладачів Glebov

Завантажити шаблон перекладу довідки з університету зі словацької мови на українську мову. Скопіюйте зміст ресурсу у вордівський документ та відформатуйте.

Переклад подібних довідок замовляють для військкомату, для ЖЕКу, щоб не сплачувати комунальні послуги за особу, яка більше не проживає за адресою реєстрації та ін. У будь-якому випадку, виконаний переклад має бути нотаріально засвідченим або ж засвідчений печаткою бюро перекладів.

Якщо Вам треба замовити переклад документів зі словацької мови з нотаріальним засвідченням або ж необхідно поставити апостиль на атестат про середню освіту або на будь-який інший документ, виданий в Україні - звертайтеся у бюро перекладів Glebov.

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua.

Якщо Вам цікава історія становлення та розвитку словацької мови, то Ви можете ознайомитися з відповідною статтею, перейшовши за посиланням.

 
Усний переклад

Послуги кваліфікованих перекладачів для різноманітних заходів.

Курси іноземних мов

Glebov пропонує курси іноземних мов. Можливе проведення групових та індивідуальних занять.

Письмові переклади документів

Переклад документів як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Засвідчення перекладів

Усі переклади, які зробили наші перекладачі, ми можемо засвідчити нашою печаткою або нотаріально.