Шаблон перекладу техпаспорту на авто на українську мову

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу техпаспорту на авто на українську мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте. Завантажити документ Ви можете за посиланням під зображенням.

Шаблон перекладу техпаспорту на авто на українську мову.

Завантажити шаблон перекладу техпаспорту на авто на українську мову.

У прикладі наводиться зразок перекладу техпаспорту на автомобіль з німецької мови. Якщо Вам необхідно замовити переклад техпаспорту на автомобіль із засвідченням, то можете звернутися до менеджерів у бюро перекладів Glebov. Нагадуємо, що ми приймаємо замовлення навіть у вихідні дні та неробочий час в онлайн режимі.

На що треба звернути увагу перекладачам, що працюють з документом:

  1. Зверніть увагу на прізвища та імена у документі. Уточніть наявність документів українською мовою.
  2. Зверніть увагу на штампи місцевої поліції та органів, що займаються реєстрацією транспортних засобів, а також на відмітки про перетин кордону. Ці штампи необхідно перекласти на українську мову в однодисковому порядку.
  3. Під час реєстрації транспортного засобу немає необхідності у нотаріальному засвідченні документів. Для реєстрації достатньо документу, який засвідчено печаткою бюро перекладів. Зверніть на це увагу клієнта.
  4. Під час передачі номеру кузову та інших реєстраційних даних, усі літери латиницею необхідно залишати латиницею. Ні в якому разі не передавати їх буквами українського алфавіту. Просимо молодих перекладачів та перекладачів-початківців звернути на це увагу.
  5. Особливість перекладу документів міжнародного зразку полягає у тому, що пункти однакові на всіх мовах світу. Відрізнятися може лише оформлення, саме тому на обороті документу дуже часто можна знайти розшифровку кожного з пунктів на інших мовах. Цю розшифровку перекладати не треба.

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua.

Якщо Вас цікавить інформація про українську мову, то Ви можете перейти за посиланням та ознайомитися з відповідною статтею