Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Китайська мова

У бюро перекладів Glebov Ви можете замовити переклад з китайської мови або переклад на китайську мову, або ж можете скористатися послугами усних перекладачів під час ділових переговорів з партнером. Якщо Вас цікавить вартість перекладу на китайську мову або ж з китайської мови, скористайтеся активним посиланням для переходу на нашу сторінку з цінами.

Бюро перекладів Glebov пропонує переклади з китайської мови та переклади на китайську мову. У нас Ви можете перекласти свідоцтво про народження на китайську мову, перекласти свідоцтво про шлюб на китайську мову, перекласти довідку про несудимість на китайську мову, перекласти договір на китайську мову, перекласти довідку з банку на китайську мову, перекласти витяг на китайську мову, перекласти довіреність на китайську мову, перекласти дозвіл на вивіз дитини на китайську мову, перекласти диплом на китайську мову; також Ви можете перекласти свідоцтво про народження з китайської мови, перекласти свідоцтво про шлюб з китайської мови, перекласти довідку про несудимість з китайської мови, перекласти договір з китайської мови, перекласти довідку з банку з китайської мови, перекласти витяг з китайської мови, перекласти довіреність з китайської мови, перекласти диплом з китайської мови. Ми знаходимося за адресою: вул. Брюлова 12, оф.5 (район метро Вокзальна). Телефон: (044) 332 36 99 або мобільний 098 590 67 29. Дзвоніть! Ми завжди раді відповісти на всі Ваші запитання щодо перекладів.

У Китаї нараховують 81 мову. Ханська, державна мова, - одна з мов, що використовують більше всього у світі. У Китаї 55 національних меньшин використовують свою власну мову та, в залежності від компетенції, ханський. У певних меньшинах використовують багато мов.

Серед 81 мов, що використовуються у Китаї, 49 носять таку саму назву, як і національність, що їх використовує: ханьска, хуанг, буель, даі... Інші мові, а їх нараховують близько 32, носять назви, що не пов'язані з національністю, що їх використовує. Наприклад, більше 90 000 мешканців Тібету використовують у якості рідної мови гуаронг.

Мови в свою чергу можуть розділятися на діалекти, у свою чергу у діалектах можуть зустрічатися чисельні жаргонні вирази. Загалом, як правило, діалектальна відстань, що існує між мовами меньшин на півдні Китаю має дуже важливе значення. До певного ступеня людям, що спілкуються на тому чи іншому діалекті, досить важко спілкуватися між собою. Ситуація носить абсолютно інший характер на півночі країни, де діалектальні різниці здаються менш помітними, що значно полегшує спілкування.

Відстань між двома діалектами однієї й тієї ж мови може бути набагато більша, ніж та, що встановилася між мовами, це дуже сильно помітно у різних абстрактних ситуаціях, що перейшли у сучасне життя з давніх часів, як це відбулося з більшістю мов у Китаї. На приклад, ті, що розмовляють на буель, можуть вільно спілкуватися з тими, що розмовляють на північному варіанті хуанг. Відстань між цими двома мовами набагато менша, ніж відстань між варіантами діалекту хуанг на півдні країни та на її півночі. Насправді критерії для класифікації мов та діалектів засновуються не лише відстані між мовами та діалектами тут навіть варто приймати до уваги інші досить складні фактори. що пов'язані з історією, етнічною ідентичністю, розвитком нації під час функціонування мови, відношення та авто ідентифікація мовців.

Мови, що використовуються у Китаї, можна розподілити на п'ять родин та на одинадцять груп. Зв'язок між мовами встановлено наступним чином:

Сіно-тібетська родина, що налічує 40 мов у Китаї. Її можна підрозділити на чотири групи:

Алтайська родина налічує 19 мов у Китаї. Її можна підрозділити на три групи:

 У австро-азійській родині налічують 14 мов, що розподілено по наступним групам:

 Індо-європейська родина складається з двох мов, що належать до наступних двох груп:

Лінгвістичних прабатьків двох мов встановити неможливо. Мова йде про корейську мову та гінську (в'єтнамська), які для спілкування використовує близько 0,176% населення.
Усний переклад

Послуги кваліфікованих перекладачів для різноманітних заходів.

Курси іноземних мов

Glebov пропонує курси іноземних мов. Можливе проведення групових та індивідуальних занять.

Письмові переклади документів

Переклад документів як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Засвідчення перекладів

Усі переклади, які зробили наші перекладачі, ми можемо засвідчити нашою печаткою або нотаріально.