Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Корейська мова - якісні переклади від бюро Glebov

У бюро перекладів Glebov Ви можете замовити переклад з корейської мови або переклад на корейську мову, або ж можете скористатися послугами усних перекладачів під час ділових переговорів з партнером. Найкраще співвідношення ціна-якість.

У бюро перекладів Glebov Ви можете замовити переклад з корейської мови або переклад на корейську мову, або ж можете скористатися послугами усних перекладачів під час ділових переговорів з партнером. Найкраще співвідношення ціна-якість.

Про корейську мову

Корейська мова є мовою приблизно 49 мільйонів жителів Південної Кореї; 24 мільйонів жителів Північної Кореї; і 7 мільйонів корейців, які проживають в Центральній Азії, Китаї, Японії, Росії та США. За кількістю мовців корейська мова вважається дванадцятою за поширеністю мовою і однією з найбільш часто використовуваних мов в Інтернеті. Хоча регіональні і стандартні діалекти різняться, в більшості випадків вони взаємно зрозумілі. Деякі лінгвісти вважають, що корейська мова пов'язана з алтайськими мовами, включаючи турецьку, монгольську, мачу-тунгуську і фінську.

Хоча корейська мова не має генеалогічного споріднення з китайською, велика кількість китайських слів і ієрогліфів стали невід'ємною частиною корейського словника завдяки історичним контактам. В результаті корейський словник складається з рідних корейських слів (35%), китайських запозичених слів (60%) та інших запозичених слів (5%) в основному з англійської мови. Китайські запозичені слова є похідними від слів китайських ієрогліфів і можуть бути написані як корейським алфавітом, так і китайськими ієрогліфами. Наприклад, «погода» може бути написана на корейській мові як «일기 (ilgi)», а також китайськими ієрогліфами «日 氣». Англійські запозичені слова, такі як «бар», «ресторан» і «кравець», стали відомі корейцям після інтенсивного контакту з американською культурою і мовою після Корейської війни. Англійські слова, такі як «комп'ютер», «гамбургер», «мода» і інші слова, що відносяться до нових технологій, часто використовуються через швидку модернізацію та економічний розвиток Кореї.

Характеристики корейської мови

Основна структура корейської мови заснована на порядку SOV (суб'єкт-об'єкт-дієслово), в той час як англійська слідує порядку SVO (суб'єкт-дієслово-об'єкт). Корейська - це агглютінатівна мова, і дієслова утворюються шляхом приєднання до основи різних закінчень. Закінчення дієслів служать різним функціям, таким як час, питання і почесне звернення.

Особливістю корейської мови є її система шанування або мовний протокол. Спосіб звернення залежить від ставлення мовця до людини, до якої звертаються, і від рівня формальності. Для людей, які не є носіями мови, правильне використання цього мовного протоколу є одним з найбільш складних аспектів мови при вивченні.

Система письма

Корейський алфавіт був винайдений королем Сечжона в 1443 році. Оскільки корейський алфавіт був створений в результаті інтенсивного аналізу корейської фонології і мовних патернів, тепер він вважається одним з найбільших інтелектуальних досягнень і однією з найбільш наукових систем письма. Перша назва алфавіту звучала як Hunmin jeongeum або «правильні звуки настанови народу». Однак правлячий клас того часу дивився на цей алфавіт зверхньо, вважаючи за краще китайські ієрогліфи.

Корейські алфавіти називаються Hangŭl в Південній Кореї і Chosŏnmal в Північній Кореї. Обидва слова означають «корейську мову», символ національної культури та культурної гордості. У Південній Кореї важливість китайських ієрогліфів знизилася з 1945 року, і велика частина сучасної корейської літератури, газет і неформальної письмової мови написана повністю на хангул, в той час як академічні статті та офіційні документи, як правило, написані сумішшю хангул і китайських ієрогліфів. У Північній Кореї всі публікації написані на мові чосон-малий, а китайські ієрогліфи використовуються тільки в кількох спеціалізованих книгах.

Hangŭl складається з 14 основних приголосних і 10 основних голосних, варіації з яких можуть бути створені шляхом подвоєння основного. Складова структура слів являє собою комбінацію приголосних і голосних, де жодна згодна, жодна голосна не може стояти окремо.
Усний переклад

Послуги кваліфікованих перекладачів для різноманітних заходів.

Курси іноземних мов

Glebov пропонує курси іноземних мов. Можливе проведення групових та індивідуальних занять.

Письмові переклади документів

Переклад документів як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Засвідчення перекладів

Усі переклади, які зробили наші перекладачі, ми можемо засвідчити нашою печаткою або нотаріально.