Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Найкращі переклади за помірну ціну. Болгарська мова: історія розвитку та становлення

В бюро перекладів Glebov Ви можете замовити переклад з болгарської мови або переклад на болгарську мову. Якщо Вас цікавить вартість перекладу, то скористайтеся активним посиланням для переходу на нашу сторінку з цінами.

У бюро перекладів Glebov Ви можете замовити переклад з болгарської мови або переклад на болгарську мову, або ж можете скористатися послугами усних перекладачів під час ділових переговорів з партнером. Найкраще співвідношення ціна-якість.

Болгарська мова - державна мова в Болгарії, в якості першої мови болгарську використовує 88,46% населення.

На ній також говорять у інших країнах світу, включно з Україною, Македонією, Сербією, Туреччиною, Грецією, Румунією, Канадою, США, Австралією, Німеччиною та Іспанією.

Болгарської відноситься до індоєвропейської групи південнослов'янської сім'ї. Виділяють три різних етапи розвитку мови: староболгарська, средньоболгарська та сучасна болгарська.

Староболгарська, використовувалася між IX і XI століттями. Релігійні люди, такі як святі Кирило і Мефодій, використовували його для перекладу Біблії з грецької на слов'янську і для написання інших релігійних документів. Средньоболгарська мова сформувалася в 12-15 столітті, яка використовувалася для таких цілей, як переказ народних казок. Сучасна болгарська мова остаточно сформувалася з XVI століття, запозичуючи слова з грецької і турецької мов в період турецького панування. Пізніше вона різко змінилася з точки зору граматики та синтаксису і почала запозичувати слова з інших мов, таких як російська, французька та німецька.

Згідно з дослідженням Болгарської академії наук (БАН), близько 15 мільйонів чоловік у всьому світі розмовляють болгарською!

ФАКТ

Болгарська була першою слов'янською мовою писемності! Перші рукописи, написані на цій мові, відносяться до X або XI століття.

Ви знали?

Македонська одна з мов, найбільш близьких до болгарської, фактично, до кінця Другої світової війни більшість лінгвістів вважало македонську мову частиною болгарської. Вони настільки схожі, що їх легко прийняти за два різних діалекти однієї мови.

"День кирилиці" святкують у Болгарії 24 травня.

Відомо, що в болгарській мові використовується кирилиця, яку також використовують більше 250 мільйонів чоловік на більш ніж 50 мовах. Коли у IX столітті Кирило і Мефодій створили глаголицю, то учень Кирила святий Климент

Охридський ввів кирилицю і назвав її на честь свого вчителя.

Таким чином, кирилиця спочатку була розроблена в Болгарії в IX столітті, але незабаром поширилася і стала основою багатьох інших мов.

ФАКТ

Болгарська мова ділиться на дві групи діалектів західні діалекти, також відомі як "жорстка мова", і східні діалекти, іменовані "м'якої мовою".

Поради щодо перекладів на болгарську

Будьте обережні при використанні дієслів. У болгарській мові існує близько 3000 різних дієслів, які розділені на граматичні групи: особа, число, вид, час і т.д. Ретельно подумайте, який рід використовувати! Іменники поділяються на три роди: жіночий, чоловічий і середній рід. Це визначається закінченням іменника. При використанні множини всі інші слова в реченні також повинні бути змінені. Різні слова і використання цих слів зміняться, включаючи стать!
Усний переклад

Послуги кваліфікованих перекладачів для різноманітних заходів.

Курси іноземних мов

Glebov пропонує курси іноземних мов. Можливе проведення групових та індивідуальних занять.

Письмові переклади документів

Переклад документів як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Засвідчення перекладів

Усі переклади, які зробили наші перекладачі, ми можемо засвідчити нашою печаткою або нотаріально.