Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Привітання з Різдвом різними мовами

Існує багато традицій, які оточують Різдво, наприклад, випікання грошей у різдвяному пудингу та вставлення свічок у апельсин. Звичайною практикою у кожній культурі є побажання "Щасливого Різдва", будь то особисто, на різдвяній листівці або онлайн. Побажання "Щасливого різдва", "З Різдвом Христовим", "З Різдвом" й т.д. існує у різних варіаціях на багатьох різних мовах. Вітання почалося в 1699 році, коли англійський адмірал вперше застосував цей термін у неформальному листі. Фраза потім була використана в "Різдвяній пісні в прозі" Чарльза Діккенса в 1843 році, і з тих пір її популярність лише зростає. Традиційне привітання на Різдво вашою рідною мовою є таким самим як у минулому багато-багато років тому. У цій статті ми підготували для Вас підбірку, як привітати з Різдвом різними мовами. Тримайте ці фрази під рукою, і ви можете вразити своїх друзів, ділових партнерів… та що завгодно.

Як привітати з Різдвом різними мовами

Як привітати з Різдвом Христовим на різних мовах

Отже… Різдво майже всюди! Різдво - найбільше у світі свято. Його святкують як день народження Ісуса Христа, найвпливовішої людини, яка коли-небудь жила. Його життя змінило світ. Після його смерті люди почали по-іншому мислити.
Любов стала головною темою у світі. Люди прощалися з варварською культурою ненависті і вбивства. Суспільство більш тісно зв'язалося з мораллю, і любов стала склеюючим матеріалом. Люди почали відраховувати час як до народження Христа (до нашої ери), так і після народження Христа (наша ера). Мільйони людей пожертвували своїм багатством і владою, щоб захистити його вчення і прийняли розповсюдження Євангелія як мету своєї життя.

Настав час подарувати нашим близьким різдвяні подарунки та квіти. Це також час для покупок різдвяних прикрас і різдвяного затишку. Привітання кожного з різдвяними побажаннями також вважається частиною святкування Різдва. Якщо ви бажаєте привітати своїх друзів чи знайомих, які живуть в іншій частині світу, або ви просто хочете бути відмінними від інших у це Різдво, вітаючи свого друга на його мові, ви можете звернутися до цього списку, де ми показуємо, як привітати з Різдвом різними мовами.

Як сказати "З Різдвом" англійською мовою

У країнах, де використовується англійська мова, люди вітають своїх близьких за допомогою цієї фрази: MerryChristmas!.

Як сказати "З Різдвом" німецькою мовою

Але якщо ви бажаєте привітати когось, хто живе в країні, де використовується німецька мова, не хвилюйтеся. Отже, як сказати веселе Різдво німецькою мовою? Німці використовують цю фразу: Froehliche Weihachten.

Як сказати "З Різдвом Христовим" іспанською

Feliz Navidad! Це словосполучення, яке використовується для привітання з Різдвом у таких країнах, як Мексика, Іспанія, Гватемала, Південна Америка та інші країни, де домінуючою мовою є іспанська.

Як сказати "З Різдвом Христовим" французькою

Якщо у вас є друзі, які живуть у Франції, то ви можете знати, що вони щасливі Різдва на їхній рідній мові. Joyeux Noel! Так вони вітають своїх близьких.

Як сказати з "Різдвом Христовим" італійською

Buon Natale! Так вони кажуть, з Різдвом Христовим італійською мовою.

Як сказати "З Різдвом" португальською

Але якщо ви замислитеся, як сказали з Різдвом Христовим португальською, то знайте, що зазвичай використовується фраза "Feliz Natal".

Як сказати "Велеслого Різдва" голландською мовою

Тут можуть бути деякі варіації. Наприклад, ви можете скористатися фразою “Prettige Kerstdagen” в Нідерландах.

Як сказати "З Різдвом Христовим" в Норвегії

У Норвегії побажання з Різдвом Христовим збігається бажанням Швеції. Тим не менше, є дещо інший спосіб сказати Веселого Різдва: Gledelig Jul.

Як сказати "Веселого Різдва" на хорватській мові

Sretan Bozic! Так говорять у Хорватії з Різдвом Христовим. Однак привітання може різнитися залежно від регіону, в якому ви перебуваєте. "Vesele Vanoce" - це фраза, яку ви можете скористатися, коли ви перебуваєте в Чехії і "Cestitamo Bozic", коли ви перебуваєте в Югославії.

Як сказати з Різдвом грецькою

Kala Christouyenna! Це те, як люди вітаютьв Різдво один одного в Греції.

Як сказати з Різдвом по-турецькою

У Туреччині, коли люди хочуть побажати щасливвого Різдвяного свята для людей з інших країн, вони використовують фразу Mutlu Noeller.

Як кажуть "З Різдвом Христовим" на албанській мові

Gëzuar Krishtlindjen! Це правильний спосіб побажати Різдво кожному, хто живе в Албанії.

Як сказати "З Різдвом" болгарською мовою

Бажання Vesela Koleda означає "Різдво" в Болгарії.

Як кажуть "З Різдвом" китайською

Існують два варіанти привітання на китайській мові якими ви можете скористатися. Наприклад, якщо Ви хочете сказати, «Веселого Різдва» китайською кантонською, ви можете сказати: «Gun Tso Sun Tan'Gung Haw Sun».

Як кажуть "Веселого Різдва" японською

Merii Kurisumasu - це словосполучення, яке використовується для вітання з Різдвом Христовим на японській мові. Інші можуть також використовувати фразу “Shinnen omedeto or Kurisumasu Omedeto”.

Як сказати "З Різдвом Христовим" на африканській мові

У Африці існує дуже багато різних мов. Однак, якщо ви бажаєте побажати щасливого Різдва в найпоширенішому варіанті, ви можете сказати Geseënde Kersfees.

Як кажуть "З Різдвом Христовим" на хінді

У Індії також існує багато різних мов. Якщо ви хочете говорити на хінді, ви можете скористатися фразою hubh krisamas, щоб побажати комусь веселого Різдва.

Як казати "З Різдвом Христовим" арабською

Eid Milad Majid! Це бажання Різдва на арабській мові.

Як сказати "З Різдвом Христовим" литовською

У Литві для привітання з Різдвом використовують фразу - Linksmų šventų Kalėdų!

Як вітають з Різдвом у Польщі?

У Польщі аби привітати з Різдвом використовують фразу Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Також вживають коротший варіант Wesołych Świąt!

Як привітати з Різдвом латиською мовою

У Латвії для привітання з Різдвом використовують фразу Linksmų Kalėdų!

Як вітають з Різдвом у Словаччині

У Словаччині для привітання із Різдвом використовують фразу veselé Vianoce.
Усний переклад

Послуги кваліфікованих перекладачів для різноманітних заходів.

Курси іноземних мов

Glebov пропонує курси іноземних мов. Можливе проведення групових та індивідуальних занять.

Письмові переклади документів

Переклад документів як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Засвідчення перекладів

Усі переклади, які зробили наші перекладачі, ми можемо засвідчити нашою печаткою або нотаріально.