Сім порад для вивчення нових слів

Спілкуватися (говорити й писати) більш чітко й лаконічно, використовуючи ці сім порад для вивчення нових слів... прості способи покращити і розширити свій словниковий запас.

Рендалл С. Хансен, доктор філософії

Шукаєте поради для покращення вашого словникового запасу? Якщо ви намагаєтеся зміцнити й розширити свій словниковий запас для школи або особистісного зростання, головним зобов'язанням є регулярно вчити нові слова.

Навіщо розширювати свої знання і використовувати слова? Ви зможете спілкуватися (говорити й писати) більш чітко й лаконічно, люди будуть вас більш легко зрозуміти, і ви збільшите сприйняття (і реальності), що ви інтелігентна (розумна) людина. Крім того, вивчення нових слів ‒ весела діяльність, і ви навіть можете робити це з людьми, які вас оточують. Киньте виклик одному члену сім'ї або сусіду, щоб вивчати нові слова з вами.

У цій статті розглядаються сім простих способів поліпшити свій словниковий запас і дізнатися нові слова.

1.Читати, читати і читати.

Чим більше ви будете читати, особливо романи і літературні твори, а також журнали і газети ‒ тим більше слів ви будете пізнавати. Коли ви читаєте і розкриваєте нові слова, використовуйте комбінацію, намагаючись витягти сенс з контексту речення, а також дивіться визначення в словнику.

2.Тримайте словник під рукою.

Використовуйте будь-яку версію, якій ви віддаєте перевагу ‒ друкований, програмне забезпечення або онлайн. Коли ви знаходите нове слово, подивіться у словник, щоб дізнатися його вимову і зміст(-и). Далі, перейдіть на тезаурус і знайдіть схожі слова і фрази, і їх протилежності (синоніми і антоніми, відповідно) ‒ і дізнатийтесь нюанси між словами.

3. Використовуйте щоденник.

Це гарна ідея, щоб поповнювати список нових слів, так ви виявите, що ви можете повернутися до списку і повільно вводити їх в свій повсякденний лексикон. Крім того, ведення щоденника всіх ваших нових слів може забезпечити позитивне підкріплення для вивчення навіть більшої кількості слів ‒ особливо, коли ви можете побачити, як багато нових слів ви вже дізналися.

4. Вчіть слово в день.

Використовуйте календаря або веб-сайту «слово в день» ‒ або розробляйте свій власний список слів, щоб їх вчити ‒ це відмінний метод, багато людей його використовують, щоб вчити нові слова. Такий підхід може бути занадто жорстким для деяких, та навіть якщо ви використовуєте цей метод, ви не відчуваєте, що повинні вивчити нове слово кожен день. 

5. Поверніться до своїх коренів.

Один з найбільш потужних інструментів для вивчення нових слів і розшифровки значення інших слів ‒ це вивчення латинських і грецьких коренів. Латинські і грецькі елементи (префікси, корені, суфікси) є важливою частиною англійської мови і відмінним інструментом для вивчення нових слів.

6. Грайте в деякі ігри.

Словесні ігри, які кидають виклик вам і допоможуть відкрити для себе нові смисли, і нові слова являють собою чудовий і цікавий інструмент в ваших пошуках для розширення вашого словникового запасу. Приклади: кросворди, анаграми, переплутані слова, Scrabble і Boggle.

7. Беріть участь в розмовах.

Просто говорити з іншими людьми може допомогти вам навчитися знаходити нові слова. Як з читанням, як тільки ви почуєте нове слово, не забудьте записати його, так ви можете вивчити його пізніше, а потім повільно додати нове слово в свій словник.

Заключні думки з приводу покращення та розширення вашого словникового запасу

Ви тримаєте ключ до кращого словникового запасу. Використовуючи поради, описані в цій статті, ви повинні бути на вашому шляху до відкриття та вивчення нових слів, щоб розширити свій словниковий запас і зміцнити ваше використання англійської мови.

І, нарешті, пам'ятайте, що ви повинні практично складати ваші нові слова в усній і письмовій мові, або ризикуєте не зберегти їх у вашому мозку. Виконуйте вправи на повторення, коли ви вперше дізналися слово, і розглядайте інші методи навчання, такі як картотеки, запис себе, з вимовою слів, асоціації, мнемоніка.