6 причин для вивчення іспанської мови

Хочете, нарешті, вивчити іноземну мову, але не можете вирішити, яку саме? Крім очевидних переваг, що приносить вивчення будь-якої мови, ось наш список з 6 причин для вивчення саме іспанської мови.

Причина 1: це глобальна мова

Іспанська мова є третьою за поширеністю мовою у світі і найпоширенішою мовою на амреканському континенті. Це офіційна (або друга офіційна) мова в Іспанії, більшості країн Центральної і Південної Америки, навіть деяких країнах Карибського басейну.

Це корисна мова для ведення бізнесу з іспанськими або латиноамериканськими фірмами і відмінний спосіб зміцнити своє резюме та поліпшити свої кар'єрні перспективи. В одних тільки Сполучених Штатах налічується більше 50 мільйонів чоловік, які говорять іспанською в якості рідної або другої мови.

Тож навіть якщо ви не уявляєте себе мандрівником, іспанська це, напевно, найкорисніша мова для вивчення, якщо ви хочете тренувати свої мовні м'язи на щоденній основі.

Причина 2: легко вивчати і легко почати говорити швидко

Іспанська мова є однією з найпростіших мов для тих, хто вже розмовляє англійською мовою. Грамматика та вимова відрізняються від англійської, але є простішими та більш послідовними. Через те, що англійська мова перейняла майже 30% свого словника з латинської мови, ви відразу впізнаєте і зрозумієте багато іспанських слів, що мають однакові корені.

Ви можете багато спілкуватися простою граматикою, так що, навіть перш ніж ви досягнете високого рівня розуміння, ви зможете спілкуватися і виражати свою думку. Ніщо так не мотивує продовжувати вивчення, як маленькі перемоги, які приходять через спілкування і розуміння вас іншими.

Замовити мексиканську їжу іспанською, увімкнути іспаномовну хвилю по радіо або телевізійний канал, поки ви займаєтеся домашніми справами, додати іспаномовних джерел у свою стрічку новин... і краща частина полягає в тому, що нічого з цього не потребує відпустки або бронювання дорогих авіаквитків.

Причина 3: мова може бути закладена в вас генетично

Так більше 50 мільйонів американців стверджують, що мають латиноамериканські корені. А може, і ви маєте? Немає кращого способу поєднатися з предками, ніж вивчити їхню мову.

Навіть без латиноамериканського спадщини, ви могли б прослідкувати спорідненість нової мови, яка дозволяє вам виразити себе по-іншому і виховує аспекти вашої особистості, яких може не торкатися ваша рідна мова.

Причина 4: занурення в латиноамериканську культуру

Незалежно від того, яким чином ви вирішите вивчати іспанську мову (онлайн-уроки, репетитор, додатки, домашній відпочинок в іспаномовній країні), найкращий спосіб зберегти інтерес і мотивацію через взаємодію з іспаномовною культурою. Навіть якщо ви живете в будинку в лісі, де нікого навколо, з ким говорити іспанською, ви можете підключитися до іспанської мови через мистецтво, музику, кіно та літературу.

Засвоїти іспанську вимову й інтонації мови можна, слухаючи новини по радіо, переглядаючи фільми і теленовели іспанською, іпдспівуючи іспанській музиці:
іспанський танець фламенко, кубинський джаз, рок Мексики, Пуерто-Ріко, сальса, аргентинське танго... Це так само наповнює вас, як і вивчення іспанської мови через літературу: від Мігеля де Сервантеса, першого сучасного письменника; поетів, таких як Октавіо Пас, Федеріко Гарсіа Лорка і Пабло Неруда; до магічних реалістів Габріеля Гарсіа Маркеса та Хорхе Луїса Борхеса; а також більш сучасних романістів: Ісабель Альєнде, Рейнальдо Аренаса, Роберто Боланьо і Лаури Есківель.

Отже, ви можете придумати хоча б одну гарну причину, щоб не вчити іспанську?

Причина 5: вивчення іспанської мови допоможе вашій кар'єрі

У зв’язку з величезною кількістю латиноамериканського населення в США і процвітанням латиноамериканської економіки за межами США, роботодавці відчайдушно шукають людей, які говорять іспанською. Існує величезний попит в США на іспаномовних робітників для сестринської справи, управління будівництвом і ЗМІ, серед багатьох інших позицій.

Великі компанії розуміють важливість близькості до ринку, що налічує 1,5 трлн. доларів купівельної спроможності в США до 2015 року. Між тим, країни Латинської Америки отримали рекордні 174 мільярди доларів іноземних інвестицій в 2012 році, і відомі компанії, такі як PepsiCo, заявили про намір інвестувати 5 мільярдів доларів в Мексиці.

Причина 6: мова відкриє світ туристичних напрямків

Існує близько 329 мільйонів носіїв іспанської мови в світі, і вони населяють одні з найкрутіших місць у світі. Ви можете залишити позаду туристичні курорти Канкун і оглянути тисячі миль дешевих і красивих латиноамериканських міст, пляжів та стежок.

Венесуела, наприклад, має найдовшу берегову лінію Карибського моря серед усіх держав і є однією з найбільш мегарізноманітних країн на планеті, більше ніж 40 відсотків території якої перебуває під охороною. Навіть якщо ви все ж ідете в популярних напрямках у Мексику та країни Карибського басейну, знання місцевої мови допоможе вам дослідити невідомі куточки та побачити справжню культуру.
І тоді, звичайно, ви можете забронювати поїздку в Іспанію і побачити чудеса Барселони, Мадриду, Андалусії і багато іншого.

Отож, чи можете Ви назвати хоча б одну вагому причину, чому не варто вивчати іспанську мову?