11 нових англійських слів і способи їх використання

Щороку в англійській мові з’являється близько 1000 нових х слів. Англійська мова швидко адаптується до змін у світі і, в міру його розвитку, ці нові слова походять з різних сфер суспільства.

Давайте розглянемо деякі нові англійські слова і пояснимо, як їх використовувати в спілкуванні...

Щороку в англійській мові з’являється близько 1000 нових х слів. Англійська мова швидко адаптується до змін у світі і, в міру його розвитку, ці нові слова походять з різних сфер суспільства.

1. Photobomb

Всі люблять робити селфі - але хто ця випадкова людина, що робить смішне обличчя на задньому плані? Він просто зіпсував вам кадр!

Використовуйте так: “That would have been a nice photo if that guy hadn’t photobombed us.” («Це була б гарна фотографія, якби цей хлопець не потрапив в кадр».)

2. Vape

Нова тенденція відмови від куріння сигарет на користь електронних. Якщо вам подобається «vaping», отже, ви «vaper».

Використовуйте так: “For the sake of my health I decided to give up smoking and try vaping.” («Заради свого здоров'я я вирішив відмовитися від куріння і спробувати вейпінг.»)

3. Glamping

Якщо вам подобається кемпінг, але ви шукаєте щось менш брудне і комфортніше, ви можете спробувати глемпінг - або гламурний кемпінг. Ви все ще залишаєтеся в наметі або вігвамі на свіжому повітрі, але зазвичай ви будете спати на ліжку з подушками і пуховими ковдрами, а також, там може бути міні-кухня і Wi-Fi.

Використовуйте так: “We wanted to try something a bit more luxurious than camping, so we booked to go glamping.” («Ми хотіли спробувати щось більш розкішне, ніж кемпінг, тому ми замовили глемпінг».)

4. Binge-watch

Це нове слово викликане величезною кількістю телевізійних шоу. Це означає дивитися велику кількість серій,як правило, одного й того ж телевізійного шоу, підряд.

Використовуйте так: “I was ill last week, so I downloaded and binge-watched the whole of series one of Game of Thrones in one day!” («Я захворів на минулому тижні, тож я завантажив і взахльоб подивився всі серії одного з сезонів «Гри престолів» за один день!».)

5. Meh

Походячи з мультсеріалу «Сімпсони», це слово стало популярним способом виразити той факт, що ви нічим не стурбовані і не вражені.

Використовуйте так: “I ordered a new dress online, but when I tried it on – meh.” («Я замовила нову сукню онлайн, але коли я одягла її, вона виявилася так собі.)

6. Freegan

На противагу споживанню і капіталізму є група людей, які намагаються переробляти все, включаючи їжу, яка була викинута. Ці люди відомі як фрігани.

Використовуйте так: “Steve hates waste, so he decided to become a freegan to reduce food waste.” («Стів ненавидить відходи, тож він вирішив стати фріганом, щоб зменшити відходи їжі».)

7. Voluntourism

Цей термін описує людей, які працюють добровольцями за кордоном задля благодійності, можливо, для роботи над проектом про прокращення умов життя слонів або для допомоги в створенні громадської школи, але їх фактична мотивація полягає у відвідуванні іноземних країн. Слово також використовується для позначення свята в кінці періоду волонтерства за кордоном.

Використовуйте так: “I really want to explore South America, so I thought I’d try voluntourism.” («Я справді хочу дослідити Південну Америку, тож я вирішив спробувати волонтуризм».)

8. Webisode

Це популярні потокові веб-сайти, такі як Netflix і Amazon Video, які транслюють телевізійні програми,що доступні лише онлайн.Ви зможете знайти ці ТВ-шоу тільки через Інтернет.

Використовуйте так: “I’m going to watch the new webisode of Orange is the New Black on Netflix.” («Я збираюся переглянути новий епізод «Помаранчевий - хіт сезону» на Netflix».)

9. Crowdfund

Слово позначає спосіб фінансування проекту багатьма людьми, які зазвичай жертвують невелику суму.

Використовуйте так: “Agatha wanted to start a new charity project, so she tried crowdfunding to raise some money.”(«Агата хотіла почати новий благодійний проект, тож вона спробувала краудфандінг, щоб зібрати гроші».)

10. Skort

Нова модна річ, яка виглядає не лише чудово, але й практично - пара шортів з матеріалом зверху, що робить їх схожими на спідницю.

Використовуйте так: “Jonathan wants to go roller-skating so I bought a skort – just in case I fall over!”(«Джонатан хоче покататися на роликах, тож я купила скорт - про всяк випадок, якщо я впаду!».)

11. Buko

Новий сленговий термін, який означає «багато».

Використовуйте так: “I’ve worked extra hours this week and earned buko cash.” («На цьому тижні я працював понаднормово і заробив багато грошей».)