Гороскоп на 2018 рік для усіх знаків зодіаку

Старий рік Півня йде у минуле, а як відомо усякий півень голосніше за все співає у себе в курятнику. У свої права поступово буде вступати рік собаки, який, як і володар року - чотириногий кудлатий друг, пророкує щастя та везіння тим, хто наполегливо працює та йде до своєї мети. Ну а якщо Ви любите роботу, як собака палку, то й нарікати на долю не варто. Згадуючи рік, що минає, можемо сказати, що доля Вас наздожене у будь-якому випадку. Як то кажуть, заспіває півень чи ні, а сонце все одно зійде, так що приємного Вам Новорічного вечора та щасливого нового року. Мрії збуваються, якщо не боятися мріяти. А щоб Ви краще орієнтувалися у зіркових хитросплетеннях долі, ми підготували для Вас свій прогноз на 2018 рік.

Овен (Березень 21 -Квітень 20)

Новий рік, як й попередній, говорить про необхідність посилено працювати та менше бовтати нісенітниці. Тому язиком не поспішай, а ділом не лінуйся. Також пам'ятайте про свої переваги - Вам не варто боятися собаки, що гавкає, якщо Ви сидите на слоні.

Телець (Квітень 21 - Травень 21)

"Бережи хліб на обід, а слово у відповідь", - це Ваш девіз на весь наступний рік. Так що постарайтеся не розкидатися словами. При цьому варто завжди бути обережним та ретельно продумувати усі свої дії, адже відомо, що якщо довірити собаці стерегти м'ясо – від нього нічого не залишиться.

Близнюки (Травень 21 - Червень 21)

Наступний рік., як ніякий інший, покаже Вам, що співати краще гуртом, а от розмовляти поодинці. Тому чітко формуйте свої висловлювання та слідкуйте, аби адресат розумів їх правильно. Дотримуйтесь народної мудрості, що каже: до собаки підходь ззаду, а до коня – спереду. Адже незважаючи на те, що собака - друг людини, вона й вкусити може.

Рак (Червень 22 - Липень 22)

У цьому році під час прийняття важливих рішень Вас ніхто за язик не тягне. Тому лишень одна порада, якої варто дотримуватися за будь-яких обставин: тримай собаку на ціпку, а язик за сімома замками.

Лев (Липень 23 - Серпень 23)

Отримуючи свою чергову премію, пам'ятайте: грошей – кури не клюють та собаки не їдять. Так що подумайте про будь-які капіталовкладення або ж про феєричний відпочинок. Також не бійтеся мріяти вголос: що слово мовить, то гривеником подарує.

Діва (Серпень 24 - Вересень 23)

Добре мовчання краще за худе бурчання. Тому так... краще іноді промовчати та не виказувати своє невдоволення. При цьому пам'ятайте - в одному хутрі й собака не проживе. Так що дівчатка, не замислюючись купуйте собі нову шубку на зиму або ж нагадайте про це своєму милому.

Терези (Вересень 24 - Жовтень 23)

Будьте терплячі у цьому році. Як кажуть: на грубе слово не треба сердитися, на ласкаве не здавайся! Так що тримайте оборону. Й вважайте, що чорного пса ніхто й ніколи не відмиє дочиста. Тому не намагайтеся змінити характер та звички людей, що знаходяться поряд з Вами.

Скорпіон (жовтень 24 - листопад 22)

Читайте книги та займайтеся самоосвітою. Як каже народна мудрість: говорити не стомитися, було б що казати. А про що ж Ви будете говорити, якщо забудете про саморозвиток. При цьому, якщо на шляху до своєї мрії Ви будете зупинятися кожен раз, коли гавкає собака, то Вашій дорозі не буде кінця.

Стрілець (Листопад 23 - Грудень 21)

Що можна порадити на наступний рік? Стисло висловлюйте свої думки та ідеї. Як кажуть: коротко та ясно; віддзвонив та й з дзвіниці. Віддячте тим людям, що надавали Вам допомогу та протекцію: й собака пам'ятає, хто її годує.

Козоріг (Грудень 22 - Січень 20)

Дуже важливо наполегливо працювати, не відволікаючись на пусті розмови. Адже скільки не говори, а з розмови ситим не будеш. Навчиться цінувати те, що маєте й будьте дуже уважні при спілкуванні зі своїм оточенням. Адже не дарма сказано: не бійся собаки брехливої, а бійся мовчазної.

Водолій (Січень 21 - Лютий 19)

Якнайбільше спілкуйтеся зі своїм оточенням та сміливо заводьте нові знайомства, вирішуйте поставлені задачі та завжди пам'ятайте приказку: язик язику дає відповідь, а голова метикує. При цьому завжди будьте пильними. Правду кажуть, що дорбий пес три рази за ніч прокидається, щоб за своїм хазяїном догледіти.

Риби (Лютий 20 - Березень 20)

Що у кого болить, той про те й говорить. Але невже Ви гадаєте, що Вашому оточенню цікаво знати про Ваші хвороби чи проблеми? Пожалійте їх й незважаючи ні на що постарайтеся зберегти гарний настрій, з терпінням ставтеся до своїх близьких та друзів: собака собаці на хвіст не наступить.