Доставка документів

Бюро перекладів "Glebov" чудово розуміє завантаженість своїх клієнтів й тому пропонує таку послугу як доставка документів.

Бюро перекладів "Glebov" доставляє документи до місця, яке зазначає замовник у Києві. Також надсилаємо документи поштою у будь-яку точку світу.

За необхідності наш кур’єр може виконати доставку документів за адресою, яку вказав замовник. Ця послуга сплачується додатково у розмірі 100 грн. Для постійних клієнтів доставка здійснюється безкоштовно.

Також ми доставляємо документи службою доставки у будь-яку току світу. Для цього ми використовуємо кур’єрські служби або ж звичайну пошту.

 

Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням
Переклад паспорту з нотаріальним засвідченням - одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро перекладів. Розбивши усі замовлення, що поступають до нас, на групи наші співробітники склали перелік ситуацій, коли Вам може знадобитися перекласти пас
докладно...
Пам'ятка про апостиль та легалізацію документів
Щоб полегшити процес пошуку інформації про апостиль співробітники бюро перекладів Glebov зібрали воєдино всі питання, які найчастіше надходили від наших замовників, і приготували прості і зрозумілі відповіді.
докладно...